يكشنبه  27  بهمن  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
گزارش توئیتری؛

برخورد میلی با رسانه ملی/ وریا غفوری: با تلویزیون مصاحبه نمی‌کنم

سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 19:36
واکنش فعالان توئیتر نسبت به رفتار زننده وریا غفوری که از بودجه بیت‌المال به درآمدهای بالایی رسیده و همچنین از طریق تلویزیون به شهرتی دست پیدا کرده اما حالا رسانه ملی را به رسمیت نمی‌شناسد دیدنی است.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا-کیانوش رضایی، گسترش شبکه‌های اجتماعی در عصر جدید باعث شده افرادی که از راه و رسم همیشگی یعنی رسانه‌های رسمی کشور نتوانستند اسم و رسمی برای خود رقم بزنند با این ابزار جدید و بدون هیچ استعداد خاصی بتوانند برای مدتی هرچند کوتاه بر سر زبان‌ها بیافتند.

این دست افراد همه روزه و به هر بهانه‌ای در پی نشان دادن خویش هستند و چه بسا بعضی از آنان درآمدهای زیادی برای خود دست و پا کردند که شاید با نبود رسانه‌های موبایلی هیچگاه به این درآمد و به این شهرت کوتاه مدت نمی‌رسیدند.

روزگاری رسیدن به شهرت صرفاً از طریق رسانه‌های رسمی از قبیل تلویزیون، رادیو و روزنامه‌های سراسری ممکن بود و فقط افرادی می‌توانستند مشهور شوند که در عرصه‌های علمی، ورزشی، هنری، هنری و یا سیاست به عنوان نخبه شناخته شوند و حرفی برای گفتن داشته باشند اما امروزه ماهیت شبکه‌های اجتماعی در انتشار محتوای بدون نظارت و در دسترس عموم باعث شده افراد مختلف و بی استعداد با اتکا به تعداد فالوررهای مجازی خود بی پروا به خطوط قرمز ملت تاخت و تاز  کنند.

از طرفی نیز همین شبکه‌های اجتماعی باعث شده تا افرادی که از طریق رسانه ملی به کسب شهرت رسیدند حالا با بی‌تفاوتی و کم لطفی از رسانه‌های رسمی کشور همچون تلویزیون عبور کرده و شبکه‌های اجتماعی را به‌عنوان خاستگاه رسانه‌ای خود انتخاب کنند که در دراز مدت لطمات زیادی برای همین افراد در پی خواهد داشت.

در روزهای اخیر یکی از همین موارد بازهم بر سر زبان‌ها افتاده و طبیعتاً افرادی که با فضای مجازی سروکار دارند نام وریا غفوری بازیکن تیم استقلال را بیش از هر زمان دیگری می‌شوند. بازیکنی که در لحظه مصاحبه از صحبت با دوربین تلویزیون خودداری کرد.

اما واکنش فعالان توئیتر نسبت به این رفتار زننده وریا غفوری که از بودجه بیت المال به درآمدهای بالایی رسیده و همچنین از طریق تلویزیون به شهرتی دست پیدا کرده اما حالا رسانه ملی را به رسمیت نمی‌شناسد دیدنی است که در ذیل به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم.

انتهای پیام/4127/

 

http://ana.ir/i/449756
مجیدی به بازیکنان استقلال لطف کرده است

مجیدی به بازیکنان استقلال لطف کرده است

تو دنیای وریا غفوری ها تو مهدی ترابی باش!

تو دنیای وریا غفوری ها تو مهدی ترابی باش!

زرینچه از سرپرستی استقلال استعفا داد/ غفوری سرمربی موقت شد

زرینچه از سرپرستی استقلال استعفا داد/ غفوری سرمربی موقت شد

قائدی مؤثرترین بازیکن استقلال شد

قائدی مؤثرترین بازیکن استقلال شد

21/09/1398 08:37:33 ب.ظ
نون هنر شو میخوره تازه مگه اون گفته از من عکس و فیلم بگیرید. خودتون رفتین ازش فیلم عکس پخش کردید چون ادم مهمی هست. مگه هر لبو فروشی رو تلویزیون نشون میده. نه. ولی اگه هنر مند یا ادم مهمی باشی تلویزیون میره دنبالش. پس بیخود در مورد کسی نظر ابلحانه ندید.
شهرداری تهران به سردیس شهدا هم رحم نکرد/ عذر بدتر از گناه مدیریت شهری + فیلم
اگر ارتش سوریه از ادلب خارج نشود، مداخله می‌کنیم
موسوی: غربی‌ها برای تغییر بافت جامعه مدنی عراق کادرسازی کردند/ حکیم: سفارت آمریکا فعالیت‌های نفوذی زیادی داشته است
بانک ها موظف به اجرای قانون هستند/ اصلاح سیستم فقط از طریق قانون نه موعظه
نفوذ غربگرایان در سیستم بانکداری ایران/ بانکها فقط شریک سود هستند
85 درصد از منابع ایران در اختیار 130 نفر است/اصلاح معیشت در گروه اصلاح سیستم بانکی
حمایت مالی دانشگاه آزاد از فعالیت‌های دانش‌بنیانی فراصندوق ستارگان/ تبدیل ایده به محصول در سراهای نوآوری مراکز علمی دانشگاه آزاد
اصلاح‌طلبان با چند لیست وارد انتخابات شدند/ شورش کارگزاران علیه اصلاحات
نفوذ‌ غربگرایان در سیستم بانکداری ایران/ 85 درصد از منابع بانکی در اختیار 130 نفر
شریعتی: با شوک قیمتی بنزین مخالف بودیم/ زمانیان: امکان ایجاد یک میلیون شغل با رفع انحصار