سه شنبه  30  مهر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

جلادهای هشتگ‌ساز

پنجشنبه 20 تیر 1398 ساعت 14:50
تروریست‌های منافقین با ساخت سوله‌های متعدد در کمپ تروریستی خود به هشتگ‌سازی برای ناامن کردن روح و روان مردم ایران روی آورده‌اند.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، تروریست‌های منافقین از زمانی که با پیگیری‌های دولت آمریکا در دوره اوباما به‌خصوص جان کری، به کمپ تیرانا در آلبانی منتقل شدند، اقدامات جدیدی علیه امنیت ایران طراحی کردند که مهم‌ترین این اقدامات، هشتگ سازی‌های تروریستی و جعلی درباره شرایط ایران بود. هشتگ‌هایی که ذهن و فکر مردم ایران را هدف قرار می‌دهد. هشتگ‌هایی که توسط کسانی ساخته می‌شود که روزگاری در دهه 60 و بعدازآن جلادها و قاتلان بالفطره‌ای بودند که هزاران نفر از مردان و زنان بی‌گناه ایران را به شهادت رساندند. اکنون که به برکت امنیت مثال‌زدنی ایران، این تروریست‌ها دستشان از جسم و جان مردم ایران کوتاه شده، با ساخت سوله‌های متعدد در کمپ تروریستی خود به هشتگ‌سازی برای ناامن کردن روح و روان مردم ایران روی آورده‌اند. روزنامه خراسان در گزارش پیش رو، ابعاد جدیدی از این اقدامات و نیز جزئیات ناگفته‌ای از شرایط گروهک تروریستی منافقین را منتشر می‌کند. بخشی از این اطلاعات در مستند «سناریو» که شب گذشته از صداوسیما پخش شد، ذکر شده است اما بخش‌هایی از آن همچون جمله‌ای که مسعود رجوی سرکرده تروریست‌ها سال گذشته خطاب به هم قطارانش گفته است، نوع بیماری مریم رجوی، تصاویر جدید از اعضای این گروهک تروریستی، فرایند هشتگ‌سازی در سوله‌های منافقین و نیز جزئیاتی از نقش مستقیم این تروریست‌ها در حادثه فجیره، موضوعاتی است که روزنامه خراسان برای نخستین بار منتشر می‌کند.

می‌گفتند مسعود رجوی به درک واصل شده اما همین پارسال به هم قطاران خود گفته بود: اگر جمهوری اسلامی 40 سالگی‌اش را دید در «اشرف 3» را باز می کنم تا به خانه‌تان بروید! او که مرد این کار نبود، اما شاید به خاطر همین اعتمادبه‌نفس وافر و وعده‌های خیالی بود که حامی دیروزش در کاخ سفید معتقد بود جمهوری اسلامی جشن 40 سالگی را نخواهد دید! هرچند نمایش‌های تکراری آنان تمامی ندارد و در آخرین مورد قرار است هفته آینده هم یک شوی ضدایرانی دیگر در آلبانی برگزار کنند (البته از دی‌ماه 96 دست‌وپای زیادی زدند که شرحش بماند برای بعد) اما رد شدن سن نظام اسلامی از 40 سالگی خیلی از معادلات را برای سازمان منافقین تغییر داد؛ نگاه اروپا به آن‌ها تا حدی عوض شد و کار به جایی رسید که مقامات کاخ سفید و حتی جان بولتون هم به‌رغم ادامه حمایت‌های سیاسی و مالی که دیروز هم نماینده ایران در سازمان ملل به بخشی از آن اشاره کرد، عملاً داعشی‌های وطنی را از کیسه دارایی‌شان کنار گذاشتند.آنچه شب گذشته سیمای جمهوری اسلامی نشان داد تنها بخش کوچکی بود از مدارک جدید دستگاه‌های امنیتی کشورمان علیه تروریست‌های بالذات منافقین و سازمانی جنایتکار و خون‌ریز که شواهد نشان می‌دهد امروز جز حکام تهی‌مغز سعودی، کسی آن را به حساب نمی‌آورد.

سکانس اول: ساعت 10:30 صبح؛ 31 خرداد 98

[تصویری از تجمع منافقین که جمعیتی محدود و منفعل را نشان می‌دهد] قرار بود منافقین برای نخستین بار یک میتینگ گسترده را در مقابل ساختمان وزارت خارجه آمریکا برگزار کنند و این بار به جای گردشگران و اتباع غیر ایرانی، اعضای خود را به توری ضدایرانی ببرند. حدود دو هزار بلیت از اروپا به مقصد آمریکا تهیه می‌شود. اما برخلاف پیش‌بینی‌ها دستگاه‌های امنیتی آمریکا با محوریت جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا چون مهره‌ای بی‌ارزش با آن‌ها بازی می‌کنند و به آن‌ها روادید نمی‌دهند. از بین رفتن هزینه بلیت‌های تهیه‌شده از یک‌سو و ضربه سختی که به حیثیت سران منافقین خورده از سوی دیگر، نگرانی‌ها را برای مریم رجوی بالا می‌برد. او که به‌تازگی به شکل جدی‌تری با سرطان [روده] هم‌دست‌وپنجه نرم می‌کند، به هر شکلی هست قصه را جمع‌وجور می‌کند و مثل همیشه با اجیر کردن گرسنگان حاشیه شهر تجمعی را برگزار می‌کند که تصاویر به‌دست‌آمده از آن نشان می‌دهد تنها جمعیت محدودی شامل اتباع ایرانی و غیر ایرانی آن را مدیریت می‌کنند. چنان‌که تجمع بعدی در برلین با جمعیتی اندک و آبروریزی تمام‌عیار برگزار شد.

آغاز تغییر نگاه فرانسه به فرقه رجوی

شاید بپرسید چرا منافقین مجبور شدند در مقابل وزارت خارجه آمریکا تجمع کنند. علت آن را باید در لغو مراسم سالانه «ویلپنت» در سال جاری جست‌وجو کرد. مراسمی که از سال 2003 به بعد در سالروز آزادی مریم رجوی از بازداشت و حصر دستگاه اطلاعاتی فرانسه برگزار می‌شود. هرچند مریم قجر عضدانلو به اتهام پول‌شویی و برنامه‌ریزی برای انجام عملیات تروریستی در سال 82 دستگیر شد، اما آزادی سریع او و حمایت همه‌جانبه دستگاه امنیتی و پلیس فرانسه از وی نشان می‌دهد که ادعاهای حقوق بشری اروپایی‌ها چندان اعتباری ندارد. بااین‌حال در 15 سال گذشته سابقه نداشته دولت فرانسه از برگزاری مراسم «ویلپنت» جلوگیری کند. ضربه دوم فرانسه به منافقین، تعطیلی قرارگاه اطلاعاتی اُوِر بود این قرارگاه در سال‌های اخیر به محلی برای برنامه‌ریزی‌ها و جلسات رهبریت فرقه رجوی تبدیل شده بود. تعطیلی این قرارگاه موجب شده بود مریم رجوی هم مانند دیگر اعضای این گروهک، آلبانی نشین شود تا ایامی سیاه‌تر و بدتر از عراق را تجربه کند.

عربستان؛ تنها حامی فعلی منافقین

کاهش حمایت‌های آمریکا و اروپا از منافقین، آن‌ها را به این صرافت انداخت که یک منبع قابل‌اتکا برای خود دست‌وپا کنند. چه گزینه‌ای بهتر از حاکمان ضدایرانی سعودی که فلسفه وجودی خود را در مرزبندی با ایران اسلامی تعریف کرده‌اند. آن‌ها با آغوش باز فرقه رجوی را پذیرا شدند تا یادآور الطاف صدام حسین در حمایت از این گروهک باشد. محدود ماندن حامیان واقعی منافقین به رژیم مرتجع سعودی، روز به روز عیان‌تر می‌شود. درباره رابطه سعودی‌ها و این سازمان هم که در ماه‌های اخیر به‌اندازه کافی سند رو شده است؛ از سند واریز پول برای منافقین بگیرید تا سخنرانی ترکی فیصل رئیس اسبق دستگاه سعودی در نشست منافقین.

سوله‌های تروریسم مجازی

اگر روزی منافقین جان مردم را هدف ترورهای خود قرار می‌دادند، امروز به برکت امنیت ایجادشده دست آن‌ها از جسم مردم کوتاه شده، اما همچنان افکار و اعتقادات مردم در معرض تجاوزات آن‌هاست. آنان با استفاده از بستر فضای مجازی همه‌روزه به هشتگ سازی علیه ایران اسلامی مشغول هستند که در این زمینه هم گفتنی بسیار است. اما نکته مهم ناتوانی این فرقه در جذب اعضای جوان است. از سوله‌های تروریسم سایبری منافقین تصاویری به‌دست‌آمده که در آن مشتی پیرمرد و پیرزنِ درمانده مجبورند صبح تا شب در فضای مجازی فعالیت داشته باشند. روال کار آن‌ها به این شکل است که از ابتدای ساعت اداری آموزش‌دیده و سپس از ظهر شروع به فضاسازی در فضای مجازی می‌کنند. در انتهای شب نیز بازخورد کار روزمره خود را مرور و سوژه‌هایی را که باید برای لجن پراکنی علیه جمهوری اسلامی در روز بعد کار کنند، بررسی می‌کنند.

اسارتگاه اشرف در عراق، اسکانی موقت در فرانسه و سپس کمپی محصور در روستایی در نزدیکی تیرانا سرنوشت دهه‌های اخیر فرقه رجوی است. فرقه‌ای که امروز مجبور است حتی مرگ و زندگی عنصر اصلی خود یعنی مسعود رجوی را در هاله‌ای از ابهام قرار دهد و به‌رغم زندگی مخفیانه و ذلت‌بار او در آلبانی، درباره او سخنی نگوید. بیماری مریم رجوی سرکرده عملیاتی این گروه (که مجبور است در نیم ساعت، 10 بار آب بنوشد!) در کنار رسوایی روزافزون این سازمان و تشدید جداشدگی کادرهای ظاهراً وفادار معضلاتی است که رجوی ها با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند تا مجبور باشند به جای وعده‌های جدیدی مانند تابستان داغ و بهمن 97 به فکر مشکلات خود باشند.

آنچه نوشته شد گوشه‌ای از وضعیت رقت‌بار فرقه تروریست رجوی بود. در گزارش شب گذشته صداوسیما وعده داده شده که در سلسله مستندهای بعدی، اسناد محرمانه دیگری از وطن‌فروشی‌ها و جنایات گروهک تروریستی منافقین منتشر خواهد شد. اسنادی که با اشراف بالای سربازان گمنام امام زمان (عجل ا... تعالی فرجه الشریف) به‌دست‌آمده است.

خبر مرتبط

فجیره؛ مظهر خوش‌خدمتی منافقین به آل سعود

نقطه عطف تعامل منافقین با سعودی‌ها، پروژه انفجار نفت‌کش‌ها در بندر فجیره امارات بود. سناریویی که با طراحی دستگاه‌های امنیتی اسرائیلی و پادویی منافقین بنا بود به یک 11 سپتامبر برای انزوای ایران (یا در حالت خوش‌بینانه حمله محدود به ایران) تبدیل شود، اما نافرجام ماند. انگیزه سازمان برای این کار، نشان دادن قدرت خود و احیای مجدد روحیه از دست رفته بود. پروژه واگذار شده استخبارات سعودی به منافقین عبارت بود از: تحریف واقعیات حادثه خودزنی نفت‌کش‌های بندرفجیره و انتساب آن به جمهوری اسلامی. در مقابل سعودی‌ها متقبل می‌شوند که «تمام هزینه‌های ناشی از به هم خوردن مراسم سالانه در فرانسه و آمریکا را بپردازند.» در فاز اجرایی گردان‌های تروریسم مجازی و روانی منافقین در آلبانی به استعداد ده‌ها هزار اکانت، گروه و کانال جعلی فارسی و عربی در شبکه‌های اجتماعی وارد عمل و منشأ روزانه هزاران پیام فیک می‌شوند. اما واکنش کاربران فضای مجازی نیز جالب‌توجه بود. آن‌ها با هشتگ #یازده_سپتامبر_عربی دست به افشاگری علیه این سناریوی عبری-عربی زدند. این هوشیاری علل مختلفی داشت که به برخی از آن‌ها ذیلاً اشاره می‌شود؛

* افشای فایل صوتی مکالمه تلفنی شهرام فاخته عضو رسمی و مسئول یگان سایبری گروهک تروریستی منافقین با حسین داعی الاسلام عضو دیگر این گروهک در آمریکا [این ضربه به حدی کاری بود که منافقین نتوانستند کوچک‌ترین تکذیبیه‌ای صادر کنند.]

* توئیت یک کاربر عرب زبان به نام «@without__shadow» که به نظر می‌رسد یکی از مأموران رده‌بالای اماراتی است و به اسنودن عربی معروف است: او در توئیت خود صراحتاً از نقش سیستم های امنیتی سعودی در هدف قرار دادن کشتی‌های بندر فجیره خبر داد.

* روشنگری برخی چهره‌ها مانند ظریف و تریتا پارسی درباره سوءاستفاده غربی-عربی-عبری از سناریوی فجیره

* بازخوانی خبر یک روزنامه کویتی که اردیبهشت‌ماه خبر داده بود تعدادی از منافقین در تلاش برای خرید قایق‌های تندرو و خرابکاری در خلیج‌فارس بوده‌اند.

منبع:خراسان

انتهای پیام/4112/

http://ana.ir/i/403860
به نام خلق فیک!

به نام خلق فیک!

اقلیم کردستان اقدام جدید منافقین علیه ایران را محکوم می‌کند

اقلیم کردستان اقدام جدید منافقین علیه ایران را محکوم می‌کند

سازمان منافقین با شستشوی مغزی سعی در عضوگیری داشته است

سازمان منافقین با شستشوی مغزی سعی در عضوگیری داشته است

ادامه هرج و مرج سیاسی و تظاهرات در آلبانی

ادامه هرج و مرج سیاسی و تظاهرات در آلبانی

کتابی که اسرار رئیس مارکسیست منافقین را نمایش می‌دهد

کتابی که اسرار رئیس مارکسیست منافقین را نمایش می‌دهد