سه شنبه  12  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

قول بررسی سریع و عادلانه دکتر ولایتی درباره پرونده استاد تعلیق شده

دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 15:28
با پیگیری رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، پرونده یکی از اساتید رشته علوم ارتباطات دانشگاه تهران مرکزی توسط بازرسی ویژه این دانشگاه بررسی می‌شود.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، در هفته‌های گذشته پرونده تعلیق فعالیت یک استاد روزنامه‌نگاری بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت و دانشجویان این استاد تلاش زیادی کردند تا صدایش شنیده شود.

حالا پس از یک ملاقات با استاد تعلیق شده، دکتر علی‌اکبر ولایتی در این زمینه دستور رسیدگی منصفانه و سریع به پرونده را صادر کرده است.

در همین میان حوریه دهقان‌شاد می‌گوید: بعد از نامه من و شاگردانم برای فرجام‌خواهی به بازرسی ویژه هیأت امنای دانشگاه آزاد، این فرصت را به‌دست آوردم تا ملاقاتی با شخص آقای دکتر ولایتی داشته باشم. در این ملاقات ایشان لطف کردند و دستور سریع برای بررسی پرونده صادر کردند و گفتند در جریان این ماجرا قرار گرفته‌اند و نامه من، دانشجویان و توئیت‌های‌ آن‌ها را ملاحظه کرده‌اند.

او ادامه داد: باید تشکر کنم از آقای دکتر ولایتی و هیأت امنای دانشگاه آزاد که صدای من را شنیدند و این فرصت به من داده شد تا پرونده یک‌بار دیگر بررسی شود و حرف‌های من هم شنیده شود.ایشان فرمودند که درباره این پرونده دستور بررسی سریع و منصفانه داده‌اند.

منبع: خبر آنلاین

انتهای پیام/4028/

http://ana.ir/i/331092
قول بررسی سریع و عادلانه پرونده استاد تعلیق شده

قول بررسی سریع و عادلانه پرونده استاد تعلیق شده

کلیات ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسید

کلیات ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسید

طرح پایش فردا در دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی می‌شود

طرح پایش فردا در دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی می‌شود