يكشنبه  24  شهریور  1398
سه شنبه , 18 تیر 1398 ساعت 14:14

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی:

حراست تلاش می‌کند حامی و محافظ سرمایه ارزشمند انقلاب باشد

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حراست تلاش می‌کند با برنامه‌ریزی بلندمدت و دقیق یک رکن اصلی از مجموعه تحولی دانشگاه برای حمایت و محافظت از این سرمایه ارزشمند انقلاب باشد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، آیین معارفه مدیرکل جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی و واحد ارومیه، با حضور مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی و مسئولان استان برگزار شد.

سید مجید موسوی با تبریک میلاد باسعادت کریمه اهل‌بیت (س) و دهه کرامت گفت: امید است که به برکت این ایام، خداوند توفیق موفقیت در این دنیا و سرای باقی را شامل حالمان گرداند و مورد شفاعت پیامبر (ص) و اهل‌بیت قرار گیریم.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی چندی پیش به‌عنوان مولود انقلاب، سی‌وهفتمین سالگرد تأسیس خود را با فرازوفرودهای بسیاری پشت سر گذاشت و با درایت مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و تصمیم حکیمانه ایشان افقی بسیار نورانی در دانشگاه باز شد. امید است با این تصمیم، عرصه برای نیروها و کسانی که پرورش‌یافته این انقلاب بوده و تجربیات مناسبی را در سایه آن به دست آورده‌اند، با سازمان‌دهی که در حال انجام است بتوان یک تحول اساسی و بنیادین را بر اساس سیاست و راهبردی که حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) ایجاد کرد.

مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به حضور دکتر ولایتی در رأس هیئت‌امنای دانشگاه افزود: امروز فردی پرچم‌دار اصلی این دانشگاه است که مورد تأیید مقام معظم رهبری و از نزدیکان و معتمدان ایشان است و ریاست عالیه دانشگاه جناب آقای دکتر طهرانچی فردی دانشمند، فعال در عرصه جهاد علمی و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی است. تقدیر الهی بر آن بوده که این ذخیره انقلاب برای نظام حفظ شود و امروز ایشان با کسوت معلمی و استادی که در بسیاری از دانشگاه‌های کشور داشته سکان و پرچم مدیریت عالی دانشگاه را به عهده بگیرد.

http://media.ana.ir/1398/04/18/636982779760205816_md.jpeg

وی با اشاره به گستره دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور، این دانشگاه را بزرگ‌ترین نهاد اجتماعی در سراسر کشور دانست و گفت: این نهاد مردمی در حوزه‌های مختلف علمی، پژوهشی و فناوری‌های نو، ظرفیت‌های بسیار خوبی را دارد. باید در شرایط تحولی امروز جامعه رویکرد انقلاب و جهادی نه در حرف، بلکه در عمل چراغ راه ما قرار گیرد و این فرصت‌ها همیشگی نیست، باید قدر این فرصت‌ها را دانست و اقدامات را به‌صورت جهادی و خستگی‌ناپذیر دنبال کنیم. تجربه نشان داده هر زمان با همدلی و وحدت به‌صورت گروهی برای رسیدن به هدف تلاش کرده‌ایم کارهای بزرگی به سرانجام رسیده است.

موسوی ادامه داد: امروز دانشگاه آزاد اسلامی با حدود یک میلیون و سیصد هزار دانشجو، حدود سی‌وهفت درصد آموزش عالی کشور را راهبری می‌کند و با بیش از هفت‌صد مدرسه سما، در حوزه پرورشی و تعلیم و تعلم نیز فعال است و با برنامه‌ریزی سعی کرده تا در حوزه آموزش‌وپرورش، رسالت اصلی خود را ایفا نمایند. نیاز است در حوزه کارمندان و اساتید نیز حرکت‌های مناسبی صورت گیرد تا دانشگاه آزاد اسلامی به یک نمونه و الگو برای کشور تبدیل گردد.

http://media.ana.ir/1398/04/18/636982779584581731_md.jpeg

مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی نگاه حراست را امروز عمیق، تیزبین، مطالبه‌گر و رصدکننده خواند و افزود: حراست تلاش می‌کند با برنامه‌ریزی بلندمدت و دقیق یک رکن اصلی از مجموعه تحولی دانشگاه برای حمایت و محافظت از این سرمایه ارزشمند انقلاب باشد و با شناسایی افرادی که قصد دارند به این سرمایه اجتماعی آسیبی برسانند، به اعتبار فرهیختگی این نهاد مقدس از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کند.

http://media.ana.ir/1398/04/18/636982779963800005_md.jpeg

در پایان موسوی، سعید صمدی را به‌عنوان مدیرکل حراست استان آذربایجان غربی و واحد ارومیه معرفی کرده و از زحمات و تلاش‌های خالصانه سرپرست سابق حراست استان آذربایجان غربی و واحد ارومیه تقدیر و تشکر به عمل آورد.

http://media.ana.ir/1398/04/18/636982779307548672_md.jpeg

انتهای پیام/4071/پ

http://ana.ir/i/403390
دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اهداف انقلاب و خدمت به مردم قرارگرفته است

دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اهداف انقلاب و خدمت به مردم قرارگرفته است

لزوم شفاف‌سازی در احکام کمیته انضباطی

لزوم شفاف‌سازی در احکام کمیته انضباطی

دانشگاه آزاد اسلامی امروز باید نماد معرفی ارزش‌های اسلامی انقلابی باشد

دانشگاه آزاد اسلامی امروز باید نماد معرفی ارزش‌های اسلامی انقلابی باشد

حراست باید وضعیت دانشگاه را به طور مستمر پایش نماید

حراست باید وضعیت دانشگاه را به طور مستمر پایش نماید

حراست می‌تواند راهگشای تسریع پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی باشد

حراست می‌تواند راهگشای تسریع پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی باشد

انتصاب مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد کرمان

انتصاب مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد کرمان