يكشنبه  24  آذر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
با کمک این ابزار؛

گذرواژه‌های قدرتمند و هوشمندانه انتخاب کنید

يكشنبه 20 مرداد 1398 ساعت 02:00
«لس پس» یک سایت کاربردی برای تولید گذرواژه است که علاوه‌بر تأمین امنیت سایبری، به کاربران کمک می‌کند تاگذرواژه‌های خود را به‌راحتی به یاد بیاورند.

به گزارش خبرنگار حوزه‌ علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا،‌ گذرواژه‌ها در دنیای وب نقش حیاتی را ایفا می‌کنند. تفاوتی ندارد که حساب کاربری ایمیل، جیمیل، سرویس‌های خدماتی یا فروشگاه‌های اینترنتی باشد، انتخاب تاریخ تولدتان یا اسم سریال موردعلاقه‌تان به عنوان گذرواژه حرکت هوشمندانه‌ای نیست.

انتخاب یک گذرواژه هوشمندانه و مناسب مهم است اما به یاد سپردن آن بسیار مهم‌تر است. خوشبختانه ژنراتورهای گذرواژه آنلاینی در اینترنت وجود دارد که می‌تواند برای هر حساب کاربری شما یک گذرواژه منحصربه‌فرد تولید کند.

دو ویژگی اصلی یک گذرواژه هوشمندان طول و بی‌نظمی آن است. هر چه طول یک گذرواژه بیشتر باشد، رمزگشایی آن زمان بیشتری می‌برد. بنابراین یک گذرواژه طولانی قدرتمندتر از یک گذرواژه کوتاه‌ است.

همچنین رمزگشایی یک گذرواژه بی‌نظم که هیچ الگوی منظمی در تولید آن وجود ندارد نیز زمان بیشتری می‌گیرد و از این نظر قدرتمند محسوب می‌شود. عدم رعایت نظم در گذرواژه باعث افزایش امنیت حریم خصوصی کاربران می‌شود.

برای مثال حدس زدن گذرواژه 01234567 آسان‌تر از 58z@L#?T است، چراکه در گذرواژه اولی الگوی منظمی رعایت شده است. یکی دیگر از موضوعات مهم در انتخاب گذرواژه اعتماد به ژنراتور آنلاینی است که وظیفه تولید گذرواژه حساب‌های کاربری شما را برعهده دارد.

«لس پس» یک ابزار تولیدکننده گذرواژه مورد اعتماد است که گذرواژه‌ها را از منابع مطمئن تولید می‌کند. این ابزار می‌تواند در مدیریت گذرواژه‌ها نیز کاربردی باشد.

کاربران می‌توانند از این ژنراتور برای ذخیره گذرواژه ‌ صدها حساب کاربری در سایت‌های مختلف استفاده کنند. این ابزار تولیدکننده گذرواژه علاوه‌ بر نسخه تحت وب، یک اپلیکیشن مخصوص گوشی‌های هوشمند دارد.

کاربران می‌توانند تنظیمات این ژنراتور را تغییر دهند تا گذرواژه‌های طولانی و پیچیده شامل علائم، اعداد، نشانه‌‌ها و حرف‌های الفبای کوچک و بزرگ بسازد. این ابزار ویژگی منحصربه‌فردی دارد که به کاربر اجازه می‌دهد گذرواژه خود را به‌راحتی به خاطر بسپارد.

کاربران می‌توانند تنظیمات تولید گذرواژه در «لس پس» را طوری تغییر دهند که براساس آسان گفتن و آسان نوشتن ایجاد شوند. این امر می‌تواند کمک شایانی در به یادآوری گذرواژه‌ها کند.

انتهای پیام/4107/4021/پ

http://ana.ir/i/409864
تجربه سفر در زمان و مکان را با واقعیت افزوده تجربه کنید

تجربه سفر در زمان و مکان را با واقعیت افزوده تجربه کنید

سلامت ذهن خود را محک بزنید

سلامت ذهن خود را محک بزنید

برنامه‌های رادیویی سراسر دنیا را گوش دهید

برنامه‌های رادیویی سراسر دنیا را گوش دهید

چگونه حافظه خود را تقویت کنیم؟

چگونه حافظه خود را تقویت کنیم؟

فریب اخبار جعلی را نخورید

فریب اخبار جعلی را نخورید

ظاهر ویندوز را عوض کنید

ظاهر ویندوز را عوض کنید

یادگیری جغرافیا به راحتی آب خوردن

یادگیری جغرافیا به راحتی آب خوردن

ذخیره کنید و بعداً بخوانید

ذخیره کنید و بعداً بخوانید