خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

ویدئو، عکس و مطالب دانشجویی

ن والقلم و ما یسطرون

این روزها در برهه‌ای تازه از عصر ارتباطات قرار داریم؛ دوره‌ای که فناوری‌های ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی سبب شده که در بسیاری از رویدادها، نخستین اطلاع‌رسانی با خبر یا تصویر یک «شهروند-خبرنگار» منتشر می‌شود و برای خبرنگاران حرفه‌ای رسانه‌ها چاره‌ای جز استناد به این گزارش‌های دست‌ اول باقی نمی‌ماند.

در میان شهروند- خبرنگاران، چه کسی بهتر از دانشجویان که هم با ابزارهای ارتباطی جدید آشناترند، هم نگاه موشکافانه‌تری به پیرامون خود دارند و هم توانمندی بالاتری در اطلاع رسانی به دیگران؟ همچنین برای انتشار گزارش‌های شهروند‌-خبرنگاران چه رسانه‌ای بهتر از یک خبرگزاری دانشگاهی؟

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) آماده است تا مشاهدات و گزارش‌های شما دانشجویان را از دانشگاه‌ها، زندگی دانشجویی و حتی شهرتان منتشر کند. خبرها، عکس‌ها و ویدئوهای خود را از طریق student@ana.ir به دست ما برسانید و تبدیل به یک شهروند‌-خبرنگار تاثیر‌گذار و دارای نقش برای حل مشکلات پیرامونی خود باشید زیرا رسانه، پلی است بین شما و مطالباتتان با مسئولان شهری و دانشگاهی؛ پس با " آنا " هم‌قدم شوید.

برای ارسال مطالب خود لطفا این نکات را لحاظ کنید:

  • 1 – مطالب ویدئویی به صورت افقی فیلم‌برداری شده باشد و زمانش نیز بین حداقل 2 و حداکثر 5 دقیقه باشد.
  • 2 – عکسها‌ نیز کمتر از 1000 پیکسل نباشد. ( رزولوشن 72 کمتر نباشد)
  • 3 - برای انجام پیگری‌های بهتر و بررسی صحت و سقم موضوع لطفا شماره تماس و نام دانشگاه و شماره دانشجویی خود را همراه مطلب ایمیل کنید در غیر این صورت تحریریه خبرگزاری آنا از پیگیری آن معذور است.