خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

رئوفیان در سمت دبیرکلی حزب اسلامی ایران زمین ابقا شد

شنبه 20 مرداد 1397 - 05:15
ابوالقاسم رئوفیان

سید ابوالقاسم رئوفیان در پنجمین دوره فعالیت حزب اسلامی ایران زمین به اتفاق آرای شورای مرکزی مجددا به عنوان دبیرکل انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، پس از برگزاری پنجمین دوره مجمع عمومی حزب اسلامی ایران زمین در دومین جلسه شورای مرکزی که به ریاست سیدضیاءالدین خرمشاهی و با حضور اعضای هیات موسسین و شورای مرکزی و بازرسان در دفتر مرکزی این حزب تشکیل شد، سیدابوالقاسم رئوفیان بعد از تبیین مواضع و برنامه‌های اجرایی، به اتفاق آرا برای مدت سه سال به سمت دبیرکلی حزب انتخاب شد.

در این جلسه همچنین مصوب شد تا طی دو هفته آتی، دبیرکل حزب، قائم مقام و معاون سیاسی را معرفی کرده و شورای مرکزی حزب و بازرسان با حضور موثر و عمل به تعهدات و وظایف حزبی خود دبیرکل را در پیشبرد اهداف حزب یاری کنند.

حزب اسلامی ایران زمین همزمان با این اقدام در نظر دارد تا با ایجاد و راه‌اندازی دو گروه ویژه ارزیابی عملکرد نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و نیز گروه تحقیقاتی احزاب در اندیشه سیاسی-اسلامی با تأسی به فرامین الهی قرآن کریم و متن نهج البلاغه در روشنگری اذهان جامعه و ارائه طریق به اصحاب سیاست ادای دین کند.

تصویب تشکیل گروه ارزیابی عملکرد نمایندگان فعلی مردم در مجلس شورای اسلامی به منظور تحقیق برای شناخت وکلایی که با سوءاستفاده از کرسی نمایندگی در پی تامین منافع شخصی و جناحی بوده و به گسترش فساد در جامعه دامن می‌زنند و البته معرفی آنان به مردم، از مهم‌ترین مصوبات دومین جلسه حزب اسلامی ایران زمین است.

انتهای پیام/4034

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.