خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی:

راهکارهای رئیس دولت اصلاحات، شبیه پیشنهاد مذاکره ترامپ با ایران است

چهارشنبه 17 مرداد 1397 - 13:07
ی

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی و رئیس فراکسیون اصولگرایان در خانه احزاب، راهکارهای رئیس دولت اصلاحات را مشابه پیشنهاد ترامپ برای مذاکره با ایران دانست و گفت: کسی که هنوز فتنه 88 را قبول ندارد نباید برای اصلاح امور کل نظام راهکار ارائه دهد.

حبیب‌الله بوربور در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، درباره 15 راهکاری که رئیس دولت اصلاحات در جمع نمایندگان ادوار مجلس برای برون رفت کشور از مشکلات ارائه داده بود، اظهار داشت: ایشان اول از فتنه 88 اعلام برائت و اظهار پشیمانی کند؛ بعد برای مشکلات کشور طرح و ایده ارائه دهد.

وی افزود: نمی‌شود که اول نظام را به هم بریزیم و بعد که دیدیم موفق نشدیم، حالا بیاییم و برای حل مشکلات نظام و کشور طرح ارائه دهیم. توصیه، زمانی کارگشاست که اول فرمان ولایت را قبول داشته باشیم و دوم به اشتباهاتمان پی ببریم. اگر اینها می‌خواهند که طرح و ایده‌هایشان بررسی و تحلیل و حتی اجرا شود، اول باید اشتباهاتشان در فتنه 88 را قبول کنند؛ بعد به توصیه‌هایشان گوش می‌کنیم.

رئیس فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب، راهکارهای رئیس دولت اصلاحات را دارای بُعد تبلیغاتی و حزبی دانست و گفت: خاتمی به عنوان یک شخص عادی می‌تواند توصیه و راهکار ارائه دهد؛ ولی کسی که هنوز هم فتنه 88 را قبول ندارد نباید برای اصلاح امور کل نظام توصیه ارائه دهد.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با مقایسه راهکارهای رئیس دولت اصلاحات و پیشنهاد اخیر رئیس‌جمهور آمریکا برای مذاکره بدون پیش شرط با مقامات کشورمان گفت: راهکارهای ارائه شده توسط خاتمی شبیه پیشنهاد رئیس‌جمهور آمریکا برای مذاکره با ایران است که دونالد ترامپ با این پیشنهاد، توپ را به زمین نظام انداخته و مدعی است که آماده مذاکره و گفتگو برای حل اختلافات با ایران است؛ ولی در اصل با همین مذاکرات می‌خواهد در نهایت نظام جمهوری اسلامی را سرنگون کند که این نوع مذاکره و راهکار، غیرمنطقی و غیرعقلانی است.

انتهای پیام/4071/ن

نظرات (1 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.
  • چهارشنبه 17 مرداد 1397 - 15:34
  • 0
  • 0
قابل توجه دولت اصلاحات مملکت را خودتون به این روز انداختین حرف هیچ کس را هم گوش نکردید حالا که مملکت را به این روز انداختین راهکار میدین که از این شرایط در بیایم واقعا که.