خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل خبر داد؛

توزیع بیش از 4 هزار بطری آب معدنی در روستاهای خرمشهر توسط دانشجویان

پنج‌شنبه 21 تیر 1397 - 14:10
سعید توانا

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: پویش اشتراک مثبت، بیش از 4 هزار بطری آب معدنی از طریق کمک‌های مردمی و دانشجویی خریداری و دربین روستاهای خرمشهر و آبادان که با مشکل کم‌آبی درگیر هستند توزیع کرد.

سعید تواناراد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره پویش اشتراک مثبت گفت: پویش اشتراک مثبت پویش اجتماعی است که توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل راه‌اندازی شده و فعالیت‌های عام المنفعه در دانشگاه‌های کشور انجام می‌دهد.

وی افزود: تاکنون سعی شده، هرجا مشکل و نیازی دیده شده است با کمک دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی و جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای کمک‌رسانی بشتابیم.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: با وضعیتی که در جنوب خوزستان وجود دارد و مشکل کم‌آبی که روستاهای آبادان و خرمشهر با آن درگیر هستند تصمیم گرفتیم از طریق همین پویش اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی بکنیم که در همین راستا فراخوانی برای خرید آب معدنی منتشر کردیم.

توانا راد تصریح کرد: به لطف خداوند مردم و دانشجویان به خوبی یاری رساندند و توانستیم بیش از 4 هزار بطری آب معدنی از کمک‌های مردمی و دانشجویی در قالب پویش اشتراک مثبت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور خریداری کرده و به دست مردم روستاهای محروم آبادان برسانیم.

وی ادامه داد: علی‌رغم تلاش‌های شبانه‌روزی قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران و نیروهای انقلابی، مشکل بی‌آبی روستاهای خرمشهر و آبادان همچنان پابرجاست و دام و طیور و کشاورزی مردم در خطر نابودی قرار دارند.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در پایان گفت: به محض اینکه کمک‌های دیگر به حد نصاب برسد تا پیش از اینکه مشکل کم‌آبی حل شود کمک‌های جمع‌آوری شده را در قالب بطری‌های آب معدنی در روستاهای محروم آبادان و خرمشهر توزیع خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.