خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌و‌گو با آنا:

ارزیابی کمیته بررسی پرونده تحصیلی حسین فریدون همچنان ادامه دارد

چهارشنبه 20 تیر 1397 - 06:45
آخرین اخبار پرونده تحصیلی "حسین فریدون"

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته‌ای در حال بررسی پرونده تحصیلی حسین فریدون است و نتیجه بررسی پرونده توسط رئیس یا سخنگوی کمیته اعلام خواهد شد.

محمدباسط درازهی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در خصوص آخرین وضعیت پرونده تخلف تحصیلی حسین فریدون اظهار کرد: موضوع پرونده تخلف تحصیلی مورد نظر، در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی مطرح بود و بر این اساس کمیته‌ای در حال بررسی این مورد هستند.

وی ادامه داد: نتیجه بررسی پرونده توسط رئیس یا سخنگوی کمیته اعلام خواهد شد.

این در حالی است که سیدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اردیبهشت‌ماه با اشاره به روند بررسی پرونده تحصیلی برادر رئیس‌جمهور در کمسیون آموزش مجلس، اظهار کرد: روند بررسی پرونده تحصیلی «حسین فریدون» برادر رئیس‌جمهور در کمیته سه نفره‌ای در کمیسیون آموزش مجلس پایان یافته است.

محمدمهدی زاهدی رئیس وقت کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی نیز خردادماه در مصاحبه‌ای اعلام کرد که جمع‌بندی نهایی کمیته سه‌ نفره‌ای که در این زمینه تشکیل شده بود در اختیار کمیسیون قرار گرفته است.

زاهدی با بیان اینکه گزارش نهایی درباره پرونده تحصیلی حسین فریدون هنوز در کمیسیون نهایی نشده است، ادامه داد: در روزهای آینده این گزارش در کمیسیون بررسی و جمع‌بندی نهایی از آن انجام می‌شود.

هنوز مشخص نیست گزارشات ماه‌های اخیر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تخلف این پرونده، چه نتیجه‌ای داشته و این سوال را در اذهان باقی می‌گذارد که ابعاد قضیه یک پرونده ساده تحصیلی چقدر گسترده است که مجلس شورای اسلامی به عنوان ارگان نظارتی توانایی بررسی آن را در این مدت طولانی نداشته است؟

انتهای پیام/

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.