خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

دو انتصاب در دانشگاه آزاد اسلامی دهاقان

دوشنبه 18 تیر 1397 - 03:05
انتصاب در واحد دهاقان

دکتر سیدحسن حجازی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان دراحکامی، پیمان داوری و بابک به‌فروز را به ترتیب در سمت سرپرست موقت حوزه معاونت اداری مالی و مدیر پژوهش و فناوری این دانشگاه منصوب کرد.

به گزارش آنا، متن احکام به این شرح است:

جناب آقای مهندس پیمان داوری

احتراما بنا به موافقت و صدور مجوز توسط دبیر محترم هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان به موجب این حکم برای مدت سه ماه به‌عنوان سرپرست موقت حوزه معاونت اداری و مالی واحد دهاقان منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در پیشبرد اهداف مقدس دانشگاه آزاد اسلامی موفق و مؤید باشید.

جناب آقای مهندس بابک به‌فروز

احتراما نظر به بررسی‌های انجام گرفته و با عنایت به تعهد و تخصص جنابعالی، به موجب این حکم برای مدت یک‌ سال به عنوان مدیر پژوهش و فناوری واحد منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از درگاه خداوند سبحان، رعایت قوانین و مقررات مربوطه و به کارگیری قابلیت‌های خود و سایر همکاران، در پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی بیش از پیش موفق باشید.

مهندس پیمان داوری عضو هیأت علمی گروه عمران واحد دهاقان، دانشجوی ترم آخر دکتری عمران سازه و دارای سه مقاله علمی پژوهشی بوده و در 33 پروژه مختلف وظیفه محاسبه، نظارت، ریاست، عضویت و یا مدیریت را به عهده داشته است.

مهندس بابک به‌فروز عضو هیأت علمی گروه عمران و دانشجوی ترم آخر دکتری عمران سازه و 14 مقاله علمی پژوهشی را در کارنامه خود دارد و در 7 پروژه، وظیفه نظارت، همکاری، ریاست و یا عضویت را به عهده داشته است.

کد خبر: 403799
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.