خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

در شورای ورزش دانشگاه آزاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تاکید شد؛

لزوم استفاده حداکثری از اماکن و وسایل ورزشی واحدهای دانشگاهی برای درآمدزایی

شنبه 16 تیر 1397 - 14:26
شورای ورزش

جلسه شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور تصویب بودجه و تقویم مسابقات ورزشی دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی با حضور مسئولان تربیت بدنی واحدهای دانشگاهی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا،‌ کرم جانی‌پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد در این جلسه با تاکید بر ضروت برگزاری منظم مسابقات طبق تقویم مصوب گفت: با توجه به اینکه ورزش باعث همدلی و وحدت بین ورزشکاران می‌شود و اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در زمانی در مسابقات کشوری و بین‌المللی صاحب مقام بوده ولی اکنون با توجه به وضعیت مالی بسیاری از واحدها، سعی شود با صرفه‌جویی در هزینه‌ها و نظارت دقیق بر هزینه‌کرد تیم‌ها، مسابقات ورزشی برگزار شود.

نورمحمد علیپور معاون دانشجویی و فرهنگی واحد یاسوج نیز بیان کرد: در ورزش باید سه نگاه تربیت در ورزش، سلامتی جسمی و روحی و بودجه ورزش را مد نظر داشته باشیم.

وی تاکید کرد: باید حداکثر استفاده را از اماکن و وسایل ورزشی برای درآمدزایی واحدها داشته باشیم و با اجاره سالن‌های ورزشی در ساعات غیر ضروری، استفاده از وسایل و دستگاه‌های آزمایشگاهی در رساله و پایان‌نامه دانشجویی در درآمدزایی به دانشگاه کمک کنیم.

علیپور گفت: با استفاده از سایت سرآبتاوه و سالن ورزشی و تکمیل خوابگاه‌های این سایت می‌توان از تیم‌های ورزشی برای برگزاری اردو و ایجاد کمپ ورزشی استفاده کرد.

در پایان بودجه ورزشی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال 97 مصوب شد.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.