خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

با حکمی از سوی دکتر فرهاد رهبر؛

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه منصوب شد

شنبه 16 تیر 1397 - 09:19
نشست مسئولین دفترنهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با دکتر فرهاد رهبر‎

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی جواد نیکوکار را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی جواد نیکوکار را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه منصوب کرد.

در حکم دکتر رهبر آمده است:

«بنا به پیشنهاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.»

دکتر فرهاد رهبر همچنین طی نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های رضا حیدری نوری سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه قدردانی کرد.

نیکوکار عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه، مدیرگروه کاردانی و کارشناسی برق از سال79 تا 93، مدیرگروه کارشناسی ارشد و دکتری برق- قدرت و کنترل از سال 93 تاکنون، کارشناس برق شرکت صنایع ریخته‌گری ایران از سال 81 تا 83، معاونت دانشجویی واحد ساوه از شهریور 92 تا اسفند 93، عضو نظام مهندسی ساختمان شهرستان ساوه در رشته تاسیسات برقی و معاونت آموزشی واحد ساوه از تاریخ 21/10/94 تاکنون را در کارنامه خود دارد.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.