خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

به‌روزرسانی فعالیت‌های اداره دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی آباده

پنج‌شنبه 14 تیر 1397 - 10:39
واحد آباده

فعالیت‌های اداره دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده با هدف تسهیل دریافت گواهی موقت مدرک تحصیلی به‌روزرسانی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، با تلاش و همت کارکنان اداره دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده و با حمایت‌های رئیس و معاون فرهنگی دانشجویی این واحد دانشگاهی، همه­ امور مربوط به صدور مدارک دانش‌آموختگی و تأییدیه تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده به‌روز شد.

دانش‌آموختگان این واحد دانشگاهی می‌توانند از امروز به بعد با انجام امور مقدماتی و تحویل مدارک لازم به این اداره، حداکثر پس از گذشت یک روز مدرک موقت خود را دریافت کنند.

محمد رستم‌پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده با حضور در جمع صمیمی کارکنان و تبریک این دستاورد، از تلاش و کوشش همه­ همکاران و به ویژه کارکنان اداره دانش‌آموختگان قدردانی و اظهار کرد: «تلاش، همدلی و حس وظیفه‌شناسی رمز موفقیت در هر فعالیتی است.»

آرش زارعیان معاون فرهنگی دانشجویی واحد آباده نیز با بیان 27 سال تلاش و بالندگی واحد آباده و دانش‌آموختگی بیش از ده هزار نفر از این واحد دانشگاهی گفت: «اینجانب موفقیت شما همکاران گرامی را در به‌روزرسانی صدور مدارک تحسین کرده و از همه­ شما همکاران تلاشگر این واحد دانشگاهی برای پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی قدردانی می‌کنم.»

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.