خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و اتاق تعاون ایران

دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 - 10:09
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و اتاق تعاون ایران

تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و اتاق تعاون ایران به امضای دکتر فرهاد رهبر و بهمن عبداللهی رسید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، به منظور گسترش فرهنگ همکاری، ارتباط و ایجاد همفکری، تقویت مشارکت، استفاده از ظرفیت ها و توانایی های مشترک و همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی، تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و اتاق تعاون ایران به امضای دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و آقای بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران رسید.

هدف از امضای این تفاهم‌نامه، توسعه فرهنگ کارآفرینی و همکاری های دوجانبه بین دانشگاه و اتاق تعاون با رویکرد استفاده بهینه از ظرفیت ها و توانایی های مشترک آموزشی، تحقیقات، پژوهشی، تجاری‌سازی دستاوردها در چارچوب تعاونی و رویکرد توسعه تعاون در تمامی سطوح نظام آموزشی، پژوهشی و تحقیقی است.

اجرای پروژه های پژوهشی و فناوری، برگزاری دوره های آموزشی کوتاه‌مدت، راه‌اندازی، تکمیل و تجهیز مراکز آموزشی و پژوهشی مورد نیاز، خدمات مشاوره‌ای فنی و تخصصی، انجام طرح های مطالعاتی و تحقیقاتی و امکان‌سنجی مورد نیاز، حمایت از دستاوردهای تحقیقاتی و پژوهشی و تجاری‌سازی دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی و... از جمله موضوعات و محورهای این تفاهم‌نامه است.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.