خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

بازدید مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از خبرگزاری آنا

چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 - 18:31
حسین نصیرزاده (بین خبر)

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز با حضور در ساختمان فرهیختگان از بخش‌های مختلف خبرگزاری آنا بازدید و با خبرنگاران گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر حسین نصیرزاده مدیرکل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی و فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کل کشور در این بازدید با گروه‌های مختلف خبرگزاری آنا دیدار و با دبیران و خبرنگاران این مجموعه به گفت‌وگو نشست.

نصیرزاده در این بازدید که سرپرست سازمان چاپ، انتشارات و امور رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی نیز وی را همراهی می‌کرد، بر تقویت روحیه ایثار و شهادت از طریق رسانه‌ها تاکید کرد. مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی همچنین با اهدای لوح از زحمات و تلاش‌های مدیرعامل، معاون خبر و سردبیر ارشد خبرگزاری آنا تقدیر کرد.

در متن این لوح تقدیر آمده است:

«امروز رسانه‌ها در دنیا فکر، فرهنگ، رفتار و در حقیقت هویت فرهنگی انسان‌ها را القاء می‌کنند و تعیین‌کننده‌کننده هستند. "حضرت امام خامنه‌ای مد ظله العالی"

با اهدای سلام و تحیات؛

گام نهادن در مسیر آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی سفاف از اقدامات و فعالیت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زمینه‌ساز ایجاد همدلی و وحدت بین اقشار مختلف مردم، افزایش‌دهنده سطح آگاهی و تحلیل عمومی مردم و مروج ارز‌ش‌های ناب انقلاب اسلامی در جامعه می‌باشد که علاوه بر عزمی راسخ، قدم‌هایی محکم و استوار و بصیریتی ولایت‌مدار را می‌طلبد بی‌شک انعکاس اقدامات و فعالیت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام عرصه‌ها به طور عام و دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضور جهان به طور خاص می‌تواند منجر به تبادل آراء و افکار در جامعه، ترویج روح سیاسی‌گری و اهتمام به به سیاست در مردم و مقابله با توطئه ها و ترفندهای بنگاه‌های خبری شود که پاسخ مناسب و اقدامی موثر و عملی در مقابله با جنگ نرم و نفوذ دشمن نیز هست که این امر خطیر امروز بر عهده شماست.

برخود وظیفه میدانم از صمیم قلب از تلاش‌های ارزشمند جنابعالی که با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی فضایی ارزشی را برای توسعه و ترویج فرهنگ بسیج در جامعه علمی کشور فراهم آوردید تقدیر و تشکر نمایم.

موفقیت‌های روز افزونتان را در پرتو الطاف بیکران الهی، توجهات حضرت ولی عصر 0عج) و عمل به منویات مقام معظم ولایت و رهبری حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی لز خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

دکتر حسین نصیرزاده

فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم و تحقیقات و فناوری- دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی.»

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.