خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سعید عبدولی:

مگر من داعشی هستم که درخیابان دعوا کنم/ درگیری نمک کشتی است

چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 - 10:57
سعید عبدولی

ملی پوش فرنگی کشورمان گفت: مگر ما جنگجو یا داعشی هستیم که چهره ما را این طور نشان می‌دهند.

سعید عبدولی ملی پوش فرنگی کشورمان در واکنش به حکم محرومیت یک‌ساله‌اش از میادین کشتی به دلیل در گیری در جریان و بعد از مسابقات انتخابی به خبرنگار آنا گفت: «متاسفم که کمیته انضباطی رای محرومیت یک ساله برای من و برادرانم صادر کرد. البته در این میان برخی افراد به هدف‌شان رسیدند و فحش و ناسزا نثار من و خانواده‌ام کردند. ما این همه مدال گرفتیم و دل مردم را شاد کردیم اما با یک اتفاق دیدگاه همه عوض شد.»

وی ادامه داد: ‌«من از بزرگان کشتی و مردم ایران بابت اتفاق و درگیری در انتخابی تیم ملی عذرخواهی می‌کنم ما سرباز این خاک هستیم و هر موقع که دستور بدهند با دیده منت آن را انجام خواهیم داد. این رای هم می‌پذیریم و تابع دستورات کادر فنی و کمیته انضباطی هستیم. فکر می‌کنم مصدومیتی برای من پیش آمده و یک سال از میادین به دور هستم تا دوباره با قدرت برگردم و در تشک کشتی افتخار آفرینی کنم.»

عبدولی در پاسخ به این سوال چرا در انتخابی تیم ملی تا به این حد عصبانی شده‌بود، گفت:‌ «کشتی ورزش سنگینی است و این درگیری‌ها هم نمک آن است متاسفانه عکس‌هایی که از من منتشر شده همه فتوشاپ است و گرنه شما فیلم کشتی را ببینید من مشتی به صورت حریفم که البته دوست و برادرم است، نزدم. یک اشتباه پیش آمد که در همه کشتی‌ها ممکن است پیش بیاید. به هر حال در رقابت‌‌های انتخابی فشار بر روی کشتی گیر زیاد است و اعصاب کمی جابجا می‌شود. من از این بابت از همه عذرخواهی می‌کنم.»

دارنده مدال برنز المپیک ریو گفت: «خوشبختانه در بیشتر مسابقات همیشه موفق بوده‌ام و مدال‌آور بودم اما متاسفانه با این درگیری نتوانستم به بازی‌های آسیایی بروم با این حال برای تمام کشتی‌گیرانی که به جاکارتا اعزام می‌شوند آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که با دست پر به ایران برگردند.»

این ملی‌پوش فرنگی در پاسخ به اینکه آیا این درگیری به بیرون و در خیابان هم کشیده شد، گفت:‌ «مگر ما جنگجو یا داعشی هستیم که چهره ما را این طور نشان می‌دهند. در انتخابی تیم ملی دعوایی به وجود آمد که من برای بار صدم از همه مردم و حریفی که با او کشتی گرفتم هم عذرخواهی می‌کنم.»

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.