خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

با حکم فرهاد رهبر صورت گرفت؛

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز

سه‌شنبه 11 اردیبهشت 1397 - 11:23
محمدرضا رئیس السادات

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز را منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر فرهاد رهبر در حکم خود دکتر سید محمدرضا رئیس السادات را به سمت سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز منصوب کرد.

متن حکم به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای سیدمحمدرضا رئیس السادات

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب عالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز» منصوب می‌شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

رهبر در نامه‌ای از تلاش های دکتر محمد شعبانی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز قدردانی کرد. شعبانی اخیرا با حکم رهبر سرپرستی واحد زرقان دانشگاه آزاد اسلامی را بر عهده گرفته است.

سید محمدرضا رئیس السادات عضو هیات علمی گروه فیزیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز است و سابقه مدیریت اداره کارگزینی هیات علمی واحد علوم و تحقیقات سابق فارس را در کارنامه خود دارد.

رئیس السادات دارای مدرک دکتری فیزیک از علوم و تحقیقات تهران، 10 سال سابقه اجرایی و پژوهشی در دانشگاه صنعتی شریف (بخش بین الملل)، 6 سال سابقه تدریس و فعالیت اجرایی و پژوهشی در واحد علوم و تحقیقات فارس (سابق)، 3 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز، استاد راهنما در بیش از 10 پایان نامه کارشناسی ارشد و استاد مشاور در بیش از 20 پایان نامه کارشناسی ارشد و دارای چندین طرح پژوهشی و مقالات متعدد علمی پژوهشی است.

بیشتر بخوانید

نظرات (1 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.
ابراهیمی
  • سه‌شنبه 11 اردیبهشت 1397 - 18:45
  • 0
  • 1
انتخاب شایسته و شایان استاد بزرگوار جناب آقای دکتر رییس السادات را خدمت ایشان که استادبی بدیل اخلاق و انسانیت هستند تبریک عرض مینمایم.