خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

رئیس واحد یاسوج:

دانشگاه آزاد اسلامی در مسائل منطقه‌ای از حمایت نماینده ولی فقیه برخوردار است

چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 14:08
دیدار در یاسوج

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانشگاه آزاد از بدو راه‌اندازی تاکنون دارای فراز و نشیب‌های بوده است و در مسائل منطقه ای نیز همیشه از پشتیبانی و حمایت نماینده ولی فقیه برخوردار بوده و هست و برای پیشبرد اهداف و موفقیت در رسالت دانشگاه نیازمند مساعدت و رهنمودهای این ملجا و مامن هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر محمد جانی پور در دیدار با آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری در محل حوزه علمیه برادران یاسوج برگزار شد، خلاصه ای از عملکرد دانشگاه آزاد استان و نقش فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی آن در استان را بیان کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: «در دعای تحویل سال تحول در ابصار که دیدن درونی و تحول قلب که ناظر بر احساس است ذکر شده و از خدای بزرگ این تحولات را برایتان آرزو می کنم.بهار و اعتدال ربیعی خدا برای اینست که در حوزه اندیشه و احساس از طبیعت الهام بگیریم.

آیت الله ملک حسینی بیان کرد: «طبیعت نور را از خورشید و رطوبت را از محیط می‌گیرد و ثمره و نتیجه ای می‌دهد، انسان نیز باید گوهر وجود خود را پنهان نکند تا موجب فرسودگی نشود و با الهام گرفتن از طبیعت از ظرفیت‌های درونی خود استفاده و خود را احیا کند. »

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری افزود: «علم همراه با حلم و دانش همراه با اندیشه و ارزش به بهار خودش می‌رسد. شکوفایی حقیقی زمانی اتفاق می افتد که عقل بر علم و اندیشه بر دانش حاکم شود.»

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.