خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

برگزاری جلسه هیأت نظارت بر تشکل‌های اسلامی سیاسی واحد بروجرد

چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 08:57
واحد بروجرد

جلسه هیأت نظارت بر تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام مهدی قدرتی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی لرستان در این جلسه خواستار ترسیم هدف و برنامه‌ریزی در فعالیت‌ تشکل‌های دانشجویی شد و گفت: «بازبینی و ترسیم هدف در فعالیت تشکل‌ها منجر به برنامه‌ریزی می‌شود.»

قدرتی همچنین با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بیان سیره زندگی ایشان، آن حضرت را الگویی مناسب برای خواهران دانشجو دانست.

بهروز دوستی نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در تشکل‌های اسلامی، سیاسی دانشجویان استان لرستان نیز در این نشست فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه را وابسته به مشارکت دانشجویان درعرصه‌های فرهنگی عنوان کرد.

اعضای هیأت نظارت بر تشکل‌های اسلامی سیاسی همچنین خواستار تلاش بیشتر اعضا در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها شدند.

در ادامه این جلسه درباره برنامه‌های ارائه شده از سوی چند تشکل دانشجویی بحث و تبادل نظر شد و اعضای این تشکل‌ها به بیان نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند؛ در پایان درخواست‌های تشکل‌های دانشجویی و بسیج اساتید مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

این نشست به منظور ساماندهی فعالیت‌های تشکل‌های اسلامی سیاسی واحد بروجرد در نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 با حضور حجت‌الاسلام مهدی قدرتی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی لرستان و بهروز دوستی نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در تشکل‌های اسلامی، سیاسی دانشجویان لرستان و جعفر حیدری معاون دانشجویی و فرهنگی و دبیر هیأت نظارت بر تشکل‌های اسلامی سیاسی واحد بروجرد با حضور اعضا و دبیران تشکل‌ها، کانون‌های فرهنگی و بسیج دانشجویی در سالن کنفرانس ساختمان اداری واحد بروجرد برگزار شد.

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.