خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

با مشارکت بنیاد بین المللی ICDL ایران؛

دوره ICDL در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد برگزار می‌شود

یکشنبه 24 دی 1396 - 14:13
واحد مهاباد

دوره ICDL در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد با مشارکت بنیاد بین المللی ICDL ایران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا با توجه به فضای آموزشی- پژوهشی و علمی و فراهم بودن بستر مناسب برای کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی دانشگاه، مرکز آموزش و آزمون سهند نو گام نخست را برای مشارکت و همکاری برداشته و دانشگاه با تمام امکانات از این همکاری استقبال کرد.

بر اساس این همکاری دوره مهارت‌های هفتگانه ICDL (ICDL PROFILE)، با ارائه گواهینامه بین المللی بنیاد جهانی ECDL/ICDL از طرف بنیاد بین المللی ICDL ایران توسط مرکز آموزش و آزمون سهند نو به شرکت کنندگان در دوره و قبول شدگان در آزمون برگزار می شود.

محل ثبت نام و محل برگزاری دوره و آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد است.

ثبت نام متقاضیان از روز شنبه مورخه 96/10/23 شروع شده و به مدت یک هفته ادامه دارد، کلاس ها از هفته اول بهمن دایر می شود. شرایط ویژه برای متقاضیان، تخفیف 100000 تومانی و شهریه بصورت اقساطی پرداخت می شود.

مزایای این گواهینامه به این شرح است: اعتبار گواهینامه در بیش از 150 کشور، مطابق با استانداردهای ICDL/ECDL جهانی، پذیرفته شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به عنوان گواهینامه ضمن خدمت کارکنان دولت، مورد درخواست اکثر ارگان‌ها و دستگاه‌ها برای استخدام، مهارت مورد نیاز برای ادامه اشتغال اکثر شغل‌ها و کسب مهارت مورد نیاز در تألیف پایان نامه و مقالات علمی.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.