خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

همراه با ایران؛

دانشگاه آزاد اسلامی داغدار شد

یکشنبه 24 دی 1396 - 13:38
دانشجویان خارک نفتکش

دانشگاه آزاد اسلامی همراه با مردم ایران و خانواده سرنشینان کشتی نفتکش در حادثه شانگهای بویژه خانواده دانشجویان داغدار شد.

به گزارش خبرنگار آنا، سازمان بنادر و دریانوردی کشورمان ساعتی پیش غرق شدن نفتکش ایرانی که 8 روز پیش دچار حادثه شد و عملیات اطفای حریق و نجات سرنشینان آن تا امروز ادامه داشت را تایید کرد و در پیامی جان باختن ۳۲ نفر از کارکنان و خدمه کشتی را به ایرانیان تسلیت گفت.

در این بین اما دانشجویان جوان رشته مهندسی دریانوردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دریایی خارک به نام های سعید دهقان (متولد یزد)، پوریا عیدی پور و سجاد عبدالهی (متولد نورآباد ممسنی استان فارس) به عنوان دانشجویان عرشه و بورسیه در شرکت ملی نفتکش ایران مشغول کار بوده و متاسفانه در این نفتکش جان خود را از دست دادند؛ با اعلام خبر غرق شدن نفتکش همه امیدها برای نجات پرکشید و این دانشجویان به همراه دیگر خدمه در آب های شرق دور آرام گرفتند و جامعه ایران و بویژه دانشگاهیان را در ماتم خود فرو بردند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی بویژه دانشجویان، استادان و کارکنان واحد علوم دریایی خارک در ماتم این غم نشسته و داغدار شدند. دکتر حسین سهولی زاده رئیس واحد خارک در گفت‌وگو با خبرنگار آنا، این مصیبت را به دانشگاهیان، ملت ایران و خانواده دانشجویان تسلیت گفت و اظهار کرد که دانشجویان بسیار خوب، باهوش، موفق و عزیزی را از دست دادیم.

مدیریت و کارکنان خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) این غم بزرگ را به جامعه دانشگاهی، ملت ایران و خانواده های داغدار تسلیت می گوید و برای آن عزیزان از دست رفته آرزوی غفران و رحمت الهی دارند.

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.