خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سرمربی سابق تیم ملی بوکس در گفت‌وگو با آنا

داوری در ماندن یا نماندن «خیمنز» نظر نمی‌دهد

جمعه 21 مهر 1396 - 12:46
نهرودی

حسین نهرودی گفت: سرپرست فدراسیون بارها اعلام کرد که ماندن یا نماندن خیمنز بستگی به نظر کمیته فنی دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی آنا، بوکس ایران این روزها حال و روز خوشی ندارد و بعد از رفتن احمد ناطق بعد از 28 سال و حضور افشین داوری به عنوان سپرست فدراسیون هنوز وضعیت آشفته این فدراسیون پابرجاست. انتخابات فدراسیون قرار است طی ماه‌های آینده برگزار شود اهالی بوکس امیدوار هستند با انتخاب رئیس فدراسیون جدید بتوانند بار دیگر این رشته ورزشی را در اوج ببینند.

حسین نهرودی سرمربی سابق تیم ملی بوکس و مدیر فنی تیم‌های ملی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد شرایط بد بوکس ایران در سال‌های گذشته گفت: «وقتی تحولی در یک فدراسیون رخ می‌دهد باید منتظر حواشی آن هم باشیم و تا زمانی که این تغییرات شکل خاصی نگیرد این حاشیه‌ها ادامه دارد. احمد ناطق 28 سال رئیس فدراسیون بوکس بود و بعد از این همه مدت جایش را به افشین داوری داد و در ماه‌های آینده هم قرار است تکلیف رئیس جدید فدراسیون به طور قطعی مشخص شود و نباید انتظار داشت این تغییر وتحولات به زودی جواب دهد.»

نهرودی در رابطه با انتخابات پیش روی فدراسیون بیان کرد: «در حال حاضر بوکس ایران دوران گذر را پشت سر می‌گذارد و باید منتظر بمانیم تا انتخابات برگزار شود و سکان هدایت فدراسیون دست یک فردی بیفتد که دل‌سوخته بوکس باشد و جنس این رشته ورزشی را بشناسد تا بتواند کارش را به خوبی انجام دهد.»

سرمربی سابق تیم ملی در رابطه با گمانه‌زنی‌هایی در مورد برکناری «خیمنز» از هدایت تیم ملی افزود: «خمینز یک مربی خوب است که از زمانی که کارش را در ایران آغاز کرد انگیزه زیادی داشت و این انگیزه را به بازیکنان هم انتقال داد. خیمنز این روزها درگیر مشکلات بیماری پدرش است و به همین دلیل کمتر به تیم ملی رسیدگی می‌کند و این حواشی بوجود آمد.»

وی ادامه داد: «سرپرست فدراسیون بارها اعلام کرد که ماندن یا نماندن خیمنز بستگی به نظر کمیته فنی دارد و هیچ دخالتی در این مورد نمی‌کند. کمیته فنی هم تاکنون هیچ تصمیمی برای خیمنز نگرفت و منتظر هستیم تا پایان قرارداد این مربی چه وضعیتی پیش می‌آید.»

نهرودی در خصوص ادامه همکاری‌اش با فدراسیون بوکس گفت: «من سال‌ها در کنار بوکس بودم و موی خودم را در این رشته ورزشی سفید کردم. من حاضر هستم همه‌جوره به بوکس ایران خدمت کنم و اگر به من نیاز داشتند که درخدمت هستیم وگرنه آنها را به خیر و ما را به سلامت.»

کد خبر: 294277
کلمات کلیدی:
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.