خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

پاسخ قاطع سپاهان به اظهارات مدیرعامل آینده‌سازان

جمعه 21 مهر 1396 - 11:43
فوتبال بانوان سپاهان

مدیر رسانه‌ای باشگاه سپاهان گفت: بهتر است مدیرعامل آینده‌سازان از مدیران سپاهان قدردانی کند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، مصاحبه اخیر سعید موحدی مدیر عامل باشگاه آینده‌سازان واکنش دست اندرکاران باشگاه سپاهان را در پی داشت. موحدی قرارداد باشگاه خود با سپاهان در مورد واگذاری تیم فوتبال بانوان را قرارداد ترکمنچای دانسته بود و به آن اعتراض داشت.

مرتضی رمضانی راد مدیر رسانه‌ای باشگاه سپاهان در واکنش به این اظهارنظرها گفت: این اظهارات مایه تاسف است، بهتر است مدیرعامل آینده‌سازان بداند که اگر باشگاه سپاهان درخواست امتیاز در فوتبال بانوان را انجام میداد، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توانست امتیاز بگیرد و بازیکنان تیم آینده‌سازان هم پس از انحلال به این تیم می‌آمدند. ضمن اینکه با توجه به این موضوع طبیعی است که بدهی‌های گذشته آینده‌سازان هیچ ارتباطی با باشگاه سپاهان نخواهد داشت.

وی ادامه داد: این تیم با عنوان فولاد مبارکه سپاهان در رقابت های فوتبال بانوان ایران حضور خواهد داشت و تعهدات قبلی و بدهی های باشگاه آینده سازان به ما مربوط نخواهد بود.

مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان تاکید کرد: آقای موحدی بهتر است به جای این موضع‌گیری‌های سخیف، درخواست‌های مکرر خود از سپاهان و سایر نهادها مبنی بر اینکه مجموعه‌ای بیاید و تیم فوتبال بانوان را تحت پوشش بگیرد، فراموش نکند و بداند اگر طبق اخطار فدراسیون تا دیروز(پنجشنبه) سپاهان وارد عرصه نمی شد فاتحه این تیم خوانده می شد و فروپاشی تیم بانوان قهرمان ایران قطعی بود. بهتر است ایشان به مصاحبه‌های رگباری خود پایان دهد و به جای این مواضع ناامیدکننده، قدردانی‌های لازم از مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه و هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه سپاهان را داشته باشد.

به دنبال انصراف برخی تیم‌ها و همچنین حمایت سپاهان از آینده‌سازان، قرار است روز شنبه لیگ برتر دوباره قرعه‌کشی شود.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.