خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی اراک:

دانشجویان در بهینه‌سازی اطلاعات و عمق بخشیدن به آن گام بر‌دارند

پنج‌شنبه 23 شهریور 1396 - 15:27
واحد اراک.پیام تبریک شروع سال تحصیلی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک تاکید کرد که دانشجویان در سال تحصیلی پیش رو در راستای افزایش حجم اطلاعات علمی و بهینه‌سازی اطلاعات و عمق بخشیدن به آن گام بر‌دارند.

به گزارش خبرنگار آنا از واحد اراک، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک در پیامی آغاز سال تحصیلی 96را به دانشجویان، استادان، کارکنان و دانش آموختگان مسیر علم و دانش تبریک گفت.

در پیام دکتر عباسعلی حیدری آمده است:

به نام آن علیمی که انسان را آفرید و با تعلیم حقایق هستی، خلقت او را به عنایت رساند و تاج علم و کرامت بر سر برترین آفریده خویش نهاد.

در آستانه بهار دانش و خردورزی و در قدوم مهر، آغار سال تحصیلی جدید و شروع دلنشین فعالیت های آموزشی و پژوهشی را به جامعه دانشگاهی استان و دانشجویان محترم دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی و واحد اراک بویژه دانشجویان جدید که برای نخستین بار به محیط مقدس دانشگاه گام نهاده اند صمیمانه تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی توأم با سلامتی، موفقیت، بهروزی و سعادت شما را خواهانم.

ورود به دانشگاه، آغاز بصیرتی جدید برای کسب علم و معرفت و شروعی برای جوشش خلاقیت و ترویج فرهنگ و علم آموزی همراه با اخلاقیات در جهت رسالت تکریم خود و دیگران است.

امیدوارم دانشجویان گرامی جدید در سال تحصیلی پیش رو با تلاشی مضاعف و همتی والاتر از قبل با انگیزه‌های قوی و محکم دانش طلبی، جویای کسب علم و بالا بردن توان بینشی خود، هم در راستای افزایش حجم اطلاعات علمی و هم در بهینه‌سازی اطلاعات و عمق بخشیدن به آن گام بر‌دارند.

وظیفه همه ما مبتنی بر مکتب ناب اسلام و آرمان‌های بزرگ انقلاب اسلامی و ضرورت دنیای امروز و فردا مجهز شدن به سلاح علم، تقوا، دانش و بصیرت است که امید است به فضل الهی و در سایه سار رهنمودهای مقام عظمای ولایت در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با تدبیر و امید گام های محکمی را در راستای کارآفرینی، اشتغال، شکوفایی و بالندگی کشور عزیزمان برداریم.

امید است کارشناسان و استادان ارجمند گروه های آموزشی و پژوهشی بار دیگر توفیق خدمت رسانی به دانش پژوهان و آینده سازان کشور عزیزمان را داشته باشند.

در پایان با استعانت از خداوند متعال، برای کلیه دانشجویان عزیز، استادان ارجمند و همه کارکنان دلسوز و تلاشگر دانشگاه، آرزوی سلامتی، شاد کامی و توفیق روزافزون در تمامی عرصه ها را خواستارم.»

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.