خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

آثار سیدعلی صالحی همچنان پرفروش است

دوشنبه 26 تیر 1396 - 11:29
سیدعلی صالحی

گزارش‌های به دست آمده از ناشران آثار سیدعلی صالحی حاکی از آن است که تعدادی از مجموعه شعرهای این شاعر، تجدید چاپ شده یا در نوبت تجدید چاپ قرار دارند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی آنا، مجموعه‌ها و گزینه شعرهای سیدعلی صالحی در بازار کتاب همچنان مورد استقبال علاقه‌مندان به شعر است و آمار فروش و تجدید چاپ کتاب‌های او، موید این مساله است.

از میان کتاب‌های سیدعلی صالحی در نشر چشمه، مجموعه شعر «دختر ویلن زن در کوچه‌های برفی آذرماه» که اولین بار در اردیبهشت‌ماه منتشر و در سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد، بعد از گذشت تقریبا 6 هفته به چاپ دوم رسیده است.

مطابق با اطلاعاتی که از موسسه انتشاراتی نگاه اخذ شده است، چاپ دوم مجموعه شعر «سلیمانیه و سپیده دم» با قیمت 30 هزارتومان به بازار ارائه شده و مجموعه «انیس اخر همین هفته مى‌آید» نیز با قیمت 21 هزارتومان، برای سومین نوبت منتشر شده است.»

از مجموعه‌شعرهای دیگر صالحی در این انتشارات، می‌توان به «ردپاى برف تا بلوغ کامل گل سرخ» اشاره کرد که چاپ دوم آن با قیمت 17 هزار و 500 در بازار موجود است و همینطور چاپ سوم مجموعه «ما نباید بمیریم» نیز 21 هزار تومان قیمت خورده است.

چاپ چهارم «سمفونى سپیده دم» با قیمت 15 هزارتومان منتشر و چاپ ششم دفتر اول مجموعه اشعار سیدعلی صالحی تمام شده است. همچنین چاپ سوم دفتر دوم از این مجموعه نیز با قیمت 35 هزارتومان دربازار ارائه می‌شود و چاپ هفتم دفتر یکم (قطع پالتویی) از مجموعه آثار این شاعر نیز با قیمت 62 هزارتومان موجود است.

مجموعه‌ شعرهای «پنهانى چند شعر عاشقانه» و «زندگى کن بگذار دیگران هم زندگى کنند» نیز به اتمام رسیده و باید منتظر تجدید چاپ این دو مجموعه شعر از سوی انتشارات نگاه باشیم.

اما گزارش مسئولان نشر مروارید حاکی از آن است که مجموعه شعر «عاشقانه‌های بعد از گرگ» سیدعلی صالحی در حال حاضر با قیمت شش هزار و 900 تومان در نوبت دوم چاپ است و همچنین چاپ دوم مجموعه شعر «نگران نباش... همه چیز درست خواهد شد» نیز با قیمت هفت هزار و 500 تومان در بازار کتاب قابل تهیه است.

چاپ دوازدهم دفتر اول گزینه شعر سیدعلی صالی به اتمام رسیده نشر مروارید درصدد انتشار سیزدهمین چاپ این گزینه شعر است. جلد دوم از این گزینه شعر نیز همچنان در چاپ اول است.

کد خبر: 236613
0 0
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.