خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی/مراسم وزن‌کشی چهار وزن دوم برگزار شد

جمعه 29 اردیبهشت 1396 - 19:01
کشتی

اسماعیل پور، حسین‌خانی، یزدانی و صادق زاده حریفان خود را شناختند.

به گزارش گروه ورزشی آنا از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مراسم وزن کشی چهار وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد بازی های همبستگی کشورهای اسلامی بعد از ظهر امروز (جمعه) در شهر باکو کشور آذربایجان برگزار شد.

نتایج وزن‌کشی کشتی‌گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم که 12 کشتی گیر حضور دارند، مسعود اسماعیل پور در دور اول به مصاف رجب منیر آکتاس از ترکیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی میان البهجا از مراکش و امیرتایف از قزاقستان مبارزه خواهد کرد. حاجی علی اف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان در گروه مسعود اسماعیل پور حضور دارد و به احتمال بسیار فراوان در مرحله نیمه نهایی با اسماعیل پور روبرو خواهد شد.

در وزن 70 کیلوگرم مصطفی حسین‌خانی در دور اول با سوربون عبدالخائف از ترکمنستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده مبارزه میان عباس از پاکستان و اختیار نورزاف دارنده مدال برنز المپیک و نقره جهان از ازبکستان پیکار می کند در این وزن 11 کشتی گیر حضور دارند. آدام باتیروف (روسی الاصل) قهرمان آسیا از بحرین نیز در گروه حسین خانی قرار دارد و در صورت حضور حسین خانی در مرحله نیمه نهایی به احتمال فراوان با این کشتی گیر مبارزه خواهد کرد.

در وزن 86 کیلوگرم که 14 نفر شرکت کرده اند، حسن یزدانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با بهادر کودیروف از تاجیکستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به احتمال فراوان با شریف شریف اف دارنده مدال طلا و برنز المپیک و قهرمان جهان از آذربایجان کشتی خواهد گرفت.

در وزن 125 کیلوگرم جابر صادق زاده در دور نخست با زمان انور از پاکستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان جمال الدین ماگومداف دارنده مدال نقره و برنز جهان از آذربایجان و الکراد از سوریه مبارزه خواهد کرد. در این وزن 8 کشتی گیر حضور دارند.

رقابت‌های اوزان فوق از ساعت 10:30 فردا (شنبه) به وقت ایران برگزار می‌شود.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.