خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

دعوت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی از مردم برای حضور پرشور در انتخابات

پنج‌شنبه 28 اردیبهشت 1396 - 12:49
صندوق رای

روسا، مسئولان و تشکل‌های واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیام‌ها و بیانیه‌های جداگانه از اقشار مختلف مردم به ویژه دانشگاهیان برای حضور پرشور و مشارکت حداکثری در انتخابات روز جمعه دعوت کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک در پیامی از جامعه دانشگاهیان اندیمشک خواست در انتخابات 29 اردیبهشت سال جاری شرکت فعالانه داشته باشند.

دکتر امین رضا جمشیدی در پیام خود آورده است: ان‌شاءالله یک بار دیگر در 29 اردیبهشت، شاهد وحدت و همدلی مردم ایران هستیم که گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا حماسه دیگری خلق می‌کنند و نقش موثر خود در بسط مردم‌سالاری دینی را به منصه ظهور می‌رسانند.

ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک هم گام با آحاد مردم ایران اسلامی با حضور پرشور، آگاهانه و هوشمندانه رای خود در صندوق‌ها ریخته و بار دیگر مشتی محکمی بر دهان یاوه گویان، ظلم ستیزان و استکبار جهانی می‌زنیم و تجدید میثاق دوباره با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، رهبرمعظم انقلاب و شهدا خواهیم کرد.

مسعود صداقت جو فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک هم اعلام کرد: «اکنون که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا هستیم و همانطور که مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، روحانیت، شخصیت‌های بزرگ کشوری و لشکری بیان کرده اند با توکل به خداوند منان با حضور چشمگیر، حماسی و پرشور در پای صندوق‌های اخذ رای، بار دیگر توطئه ها و دسیسه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خنثی می کنیم و گام های استوار برای حفظ ارزش ها، اعتلا و سربلندی میهن عزیزمان بر خواهیم داشت.»

دکتر محمد رستم پور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده، با توجه به فرارسیدن 29 اردیبهشت و انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر اظهار کرد: مردم غیور ایران همیشه در صحنه های مختلف نشان داده اند که همگام با شورآفرینی سال 57 و انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی، هم چنان با عزم ملی و بصیرت دینی– سیاسی افتخارآفرین خواهند بود و قطعاً در این همایش بزرگ 29 اردیبهشت نیز برگ زرینی از حرکت ملی را رقم خواهند زد. قطعاً حضور تمام اقشار مردم در این انتخابات بر استحکام و خودباوری و غرور این مرز و بوم می افزاید.

وی از آحاد مردم بخصوص خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی دعوت کردند تا همگام با دیگر نهادها، ارگان ها و مراکز آموزشی و عموم مردم در این انتخابات حضور چشمگیری داشته باشند تا با انتخاب فرد اصلح، ضمن ادای دین و وظیفه در تصمیم گیری‌های آینده خود سهیم باشیم. پر واضح است که این مملکت به دست افراد و مسؤولان توانمند و با بهای خون شهدا و ایثارگری جانبازان و تلاش همگان تحت رهبری امام راحل (ره) و رهبری آیت‌الله خامنه ای به نقطه کنونی و توسعه رسیده است و می طلبد با حضور در این انتخابات این حرکت ملی را تداوم بخشیم.

دکتر محمد حسین جعفری نماینده ریاست دانشگاه در تشکل‌های اسلامی سیاسی استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد اعضای هیأت علمی دانشگاه این استان را به شرکت در انتخابات دعوت کرد.

باسم رب الشهدا و صدیقین

انقلاب اسلامی در مسیر پرنشاط خود اکنون در آستانه رویداد مهم و سرنوشت ساز دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا قرار گرفته است .

پویایی و رشد و تعالی ایران اسلامی به گونه ای رقم خورده که هم دوستان ملت ایران و هم دشمنان و مستکبران جهانی با نگاه دقیق این انتخابات پیش رو را رصد و تحلیل می کنند.

اکنون که عملکردها و دستآوردهای کشور ما مورد توجه بسیاری از نخبگان و اندیشمندان قرار داشته است و موجب شعله ور شدن بارقه­‌های امید میان آنان شده به مصداق حدیث نورانی پیامبر اعظم(ص) «کلکم راع و کلکم مسئول عن رعیته» و با توجه به فرموده مقام معظم رهبری: همه باید در انتخابات شرکت کنند، این موجب می­شود که نظام جمهوری اسلامی ایران تقویت شده، پایداری و ماندگاری آن تأمین شود.

لذا از تمامی دانشگاهیان بویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد دعوت می­‌شود با استفاده از حق حاکمیت ملت بر سرنوشت خود موضوع اصل 56 قانون اساسی بار دیگروحدت ملی، همدلی و انسجام اسلامی را با حضورشان در روز انتخابات 29 اردیبهشت 1396 و خلق حماسه سیاسی به نمایش بگذارند. و بدرستی که پیروزی نهایی از آن خداوند بزرگ است.

دعوت شورای بسیج و هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان به حضور آحاد مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا

ملت سرافراز ایران اسلامی بار دیگر به موعد خلق حماسه‌ای جدید نزدیک می‌شوند و هم‌چون گذشته، خود را برای متحیر نمودن جهانیان، بویژه دشمنان قسم خورده این نظام آماده می‌نمایند. در اینروز حضور هر فرد در صحنه انتخابات و هر رأی که به صندوق انداخته می‌شود خاری است که در چشم سردمداران استکبار و دولت‌مردان فاسد کشورهای منطقه که حامی استکبار و صهیونیست هستند،فرو خواهد رفت.

آری 29 اردیبهشت زمان نمایش اقتدار مردمی است که با وجود بسیاری از مشکلات، به بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی چه در داخل و چه خارج از کشور نشان خواهند داد هم‌چون حماسه‌هایدیگری که در طول عمر پربرکت این انقلاب در سال‌های قبل در ماه‌های مختلف چون دی، بهمن و خرداد خلق کردند، این بار هم با عظمی راسخ‌تر پیام وحدت و همدلی در پشتیبانی از انقلاب و رهبرخود را به سرتاسر جهان مخابره خواهند کرد.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر عرصه‌ای برای ابراز قدرت شعور و فهم مردمی است که سال‌های زیادی در راه دین و وطن خود افتخار آفرینی کردند وهم‌چنان برآرمان‌های انقلاب کهبا خون هزاران شهید آبیاری شده، وفادار و گوش به فرمان رهبری آزاده می‌باشند که با شجاعت وصف ناپذیر و با پشتیبانی مردم غیور ایران در پاسخ به خیال پردازی‌های دشمنان در سخنانی چنان لرزهبر اندام سردمداران اسرائیل و آمریکا می‌اندازد که دیگر حتی جرأتی برای ابراز واکنش گفتاری به آنها نمی‌دهد.

در بخشی دیگری از این بیانیه آمده است: بدون شک مردم آگاه و فهیم ایران اسلامی در روز جمعه 29 اردیبهشت 96 با درک صحیح از شرایط کشور و منطقه، فارغ از هر جناح بندی و قوم گرایی با حضور پرشور در صحنه انتخابات، افرادیشجاع، مومن،با اخلاص، دارای روح مردمی، مومن به هدف‌ها و ارزش‌ها، مومن به مردم، مومن به نیروهای مردمی و معتقد به حق مردم را برای تصدی بالاترین سمت اجرایی کشور و هم‌چنین نمایندگیشوراهای اسلامی شهر و روستا برای چهار سال آینده انتخاب خواهند کرد و با این کار پاسخی دندان شکن به دشمنان که منتظر فرصت و بهانه‌ای برای زورگویی و اعمال دشمنی بیشتر با این نظام الهی هستند خواهند داد.

اعضای پایگاه‌های بسیج کارمندی، استادان و دانشجویی، هیأت رییسه و اقشار مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان ضمن تکلیف دانستن شرکت خود در این انتخابات، از عموم مردم شریفدعوت می‌کنند در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری وبرای مأیوس کردن دشمنان انقلاب و هم‌چنین سهمیم بودن در سرنوشت غرور آفرین کشور خود در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامیکه به‌عنوان آزمون بزرگ نمایش عزت و اقتدار ایران اسلامی می‌باشد در قامت امواجی خروشان و بانشاط در پای صندوق‌های رأی حاضر شده و با رأی خود‌، حماسه‌ای فراموش نشدنی دیگری را در پیرویاز ولایت فقیه و وفاداری به آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب، امام راحل و شهدای عزیز به نمایش بگذارید.

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان با صدور پیام و بیانیه ای از اقشار مختلف مردم به‌ ویژه جامعه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان دعوت کرد تا با حضور آگاهانه خود در انتخابات سرنوشت ساز 29 اردیبهشت بار دیگر با آرمان‌های حضرت امام، انقلاب و رهبری تجدید میثاق کنند

دکتر شهرام لک دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان در پیام و بیانیه ای از جامعه علمی و دانشگاهی استان و کارکنان و دانشجویان برای حضور در پای صندوق های رای در روز جمعه 29 اردیبهشت ماه دعوت کرد.

متن پیام و بیانیه بشرح زیر است:

در آستانه انتخابات 29 اردیبهشت 96، تحقق حماسه سیاسی مورد تاکید مقام معظم رهبری را مایه همبستگی، انسجام داخلی، عزت، سربلندی و اقتدار ملی نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه منطقه ای و بین المللی است.

دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان نیز با دعوت گسترده از مردم شریف و همیشه در صحنه، به ویژه جامعه بزرگ دانشگاهی استان به حضور در پای صندوق‌های اخذ رأی، اعتقاد راسخ دارد تا با حضور گسترده، پرشور، انقلابی، آگاهانه در انتخابات 29 اردیبهشت و انتخاب نامزد اصلح بار دیگر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رأی آری داده و ضمن حضور پرشور و معنادار خود به آرمان‌های والای معمار بزرگ انقلاب اسلامی و اندیشه‌های تابناک امام خمینی (ره) و نائب بر حقش مقام عظمای ولایت آیت الله خامنه ای مهر تأییدی دوباره خواهند زد.

خانواده بزرگ و فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان قطعاً با درک شرایط فعلی و موقعیت شناسی، با حضور گسترده خود در پای صندوق‌های اخذ رای، فصل جدیدی از قدرت و پیشرفت نظام اسلامی را در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب رقم می‌زنند.

برگزاری همزمان انتخابات شوراهای اسلامی در سراسر کشور هم از اهمیت به‌سزایی برخوردار است و اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی استان خوزستان در کنار مردم شریف ایران اسلامی در این مورد نیز همچون انتخابات مهم ریاست جمهوری باید با مشورت و نظرخواهی از افراد زبده، آگاه و معتمد و تحقیق و بررسی، افراد صالح و شایسته را شناسایی کنند و امور اجرایی کشور، شهرها و روستاهای خود را به دست آنان سپارند.

بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر انزلی برای حضور حداکثری درانتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا.

بار دیگر آزمونی بزرگ در پیش روی ملت ایران است، میدانی مهم که حضور حداکثری مردم در آن می‌تواند حماسه‌ای عظیم را رقم زده، پیشرفت کشور را شتاب بخشیده و دشمنان را مایوس نماید.

بی‌تردید در این مقطع حساس که ایران اسلامی بعنوان قدرتی تاثیرگذار در منطقه ظاهر شده است، حضور پرشور و شعور در عرصه انتخابات بیانگر درایت وبصیرت ملت همیشه بیدار خواهد بود.

از این رو دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی همگام و همراه با آحاد مردم و با تاسی از رهنمودهای آیت‌الله خامنه‌ای رهبر فرزانه انقلاب دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را با حضور حداکثری خود به صحنه دیگری از مقاومت و پایداری در برابر دشمنان کینه توز تبدیل می کنند و باردیگر ثابت خواهند کرد که ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران برآمده از رای و اراده ملت بزرگ ایران است.

اعلام حضور کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد داریون در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری.

رئیس واحد داریون در جلسه ای که با کارکنان و اعضای هیات علمی واحد داشت حضور همه جانبه مردم در انتخابات را یک وظیفه الهی و شرعی دانست و اعلام داشت هر ایرانی در برابر سرنوشت خود و کشورش مسئول است و ما نیاید بگوئیم که رای ما بی‌تاثیر است و همین یک رای‌هاست که سرنوشت یک کشور را رقم میزند.

دکتر مرتضی حق شناس از کارکنان و اعضای هیات علمی خواستند با آگاه سازی خانواده و بستگان با تحقیق و بررسی و بدون برخورد احساسی کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب کنند تا به یاری خدا شخصی که دارای صلاحیت و شایستگی بیشتری است سکان این کشتی را در دریایی مواج به دست گیرد.

وی پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا را نیز بسیار مهم دانست و از همه خواست مقتدران در این انتخابات حضور بهم رسانند تا دست به دست هم میهن خویش کنیم آباد.

همچنین دکتر معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد جهت شرکت دانشگاهیان در انتخابات دعوت کرد. در پیام وی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر آزمونی بزرگ در پیش روی ملت ایران است، آزمونی برای تعیین سرنوشت با تجلی حضور.

قدردانی از نعمت بزرگ جمهوری اسلامی و تقویت امنیت و آرامش امروز حاکم در کشور در مشارکت بالای مردم عزیز ایران اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تجلی می یابد .

اینجانب به نمایندگی از روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد اعلام می دارد: خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد اعم از دانشجویان عزیز، کارکنان خدوم و اساتید گرانقدر با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب (مد ظله ) همدوش با سایر اقشار مردم در روز جمعه در پای صندوقهای رأی بار دیگر عزت ایران را به نمایش خواهند گذاشت و همچنین با شرکت در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر وروستا گامی بلند در آبادانی محل زندگی، شهر و استان خود بر میدارند.

بیانیه انجمن اسلامی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی یزد به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت 1396:

انتخاب، حق هر انسان بالغ و عاقل است ومی تواند بر سرنوشت وی تأکثیر گذار باشد .آنجا که سخن از انتخابات به میان می‌آید حقی بس بزرگتر برای جامعه ای است که می خواهد سرنوشت خود را خود رقم بزند .

انسان در زمینه‌های مختلف حق انتخاب دارد و این انتخاب می‌تواند بر شرایط او موثر باشد .شرایط اجتماعی و فرهنگی ما نشان می‌دهد مسئله انتخاب در جامعه ما اهمیت و جایگاه حساس‌تری دارد .

از مهم‌ترین انتخابات ملت بزرگ ایران ،انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا است و خوشبختانه مردم فهیم ایران این اهمیت را در عرصه داخلی و خارجی به خوبی درک نموده اند و بر اهمیت حضور حداکثری خود در انتخابات واقف هستند.

انجمن اسلامی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی یزد با تبریک اعیاد بزرگ شعبانیه و در آستانه ورود به ماه ضیافت‌الله، از ملت فهیم با فرهنگ و هوشیار ایران اسلامی می‌خواهد با حضور حداکثری و اثر بخش خود در صحنه انتخابات 29 اردیبهشت ماه، توطئه‌های پشت پرده به‌ویژه توطئه‌های دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران از جمله رژیم پلید صهیونیستی را خنثی کرده و در ماه اردیبهشت حماسه‌ای دیگر را برای هموار نمودن راه استقلال، آزادی و رهایی از اسارت شرق و غرب برای بهشت ایران رقم زنند.

دکتر نوذر قنبری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه در پیامی، از دانشگاهیان استان خواست در انتخابات ۲۹ اردیبهشت حضور پرشور داشته باشند. در متن این پیام آمده است:

بار دیگر عرصه امتحان و حضور حماسی دیگری برای تمام ملت ایران اسلامی فراهم شده است تا حماسه ای دیگر را رقم بزنند، ۲۹ اردیبهشت،میثاق دیگری است که با حضور گسترده در پای صندوق­‌های رأی در دو انتخابات مهم ریاست جمهوری اسلامی ایران و شورای اسلامی شهر و روستا، نقش تاثیر گذار خود را با تبعیت از منویات رهبر فرزانه به اثبات ­‌برسانند.

هر یک از استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه به عنوان عضوی از جامعه دانشگاهی، می‌توانند با شرکت فعالانه در این روز مهم و سرنوشت ‌ساز به همراه دیگر اقشار جامعه برای توسعه و آبادانی ایران اسلامی اندیشه ورزانه حاضر و اقدام نمایند.

دکترمهدی باقری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با صدور اطلاعیه ای به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا از همه اقشار جامعه به خصوص قشر فرهیخته دانشگاهی خواست تا با حضور پر رنگ خود در انتخابات با آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کنند ویک بار دیگر دشمنان انقلاب را ناامید و زبون سازند.

در این اطلاعیه آمده است با توجه به رسالت مهم و تاثیرگذار قشر فرهیخته و نخبه کشوردر راستای ترغیب و تشویق قشر توده جامعه در ایجاد تحولات اجتماعی جامعه گفت: مشارکت پررنگ دانشگاهیان با رعایت آموزه‌های سیاسی و دینی، زمینه‌ساز حماسه حضور پرشور اقشار مختلف مردم در صحنه انتخابات آینده است.

در ادامه با تاکید بر حضور حداکثری دانشگاهیان در برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات پیش رو در کشور آمده است ،بهره‌مندی جامعه از پتانسیل های دانشگاه در اداره امور می‌تواند یکی از شرایط اجتناب ناپذیر توسعه سیاسی و اجتماعی باشد.

رئیس واحد بندرعباس در این اطلاعیه با تاکید بر اینکه دانشگاهیان باید خود را در برابر سرنوشت کشور مسئول بدانند، عنوان کرده: تحلیل و هم‌افزایی سیاسی در دانشگاه بدون جانب‌داری و دور از هر گونه تخریب از جمله مواردی است که باید در دانشگاه‌ها با جدیت مورد اهتمام همه گروه ها و اقشار قرار گیرد.

در بخشی از این اطلاعیه آورده شده که با توجه به اینکه ایجاد فضای سالم و مطلوب انتخاباتی در کشور مهیا شده وطن اسلامیمان در آستانه حماسه ای بزرگ قرار گرفته است که باید در حفظ این فضا بکوشیم و کمک کنیم تا مشارکت حداکثری را رقم بزنیم .

باقری تاکید نموده است: تثبیت، حفظ و تداوم عزتمندانه نظام مقدس جمهوری اسلامی در گرو انتخابی اصلح و عقلایی بوده که لازم است با ژرف اندیشی و تعمق فکری مسئولان و مردم برگی زرین دیگری به افتخارات میهن عزیزو اسلامیمان ایران اضافه شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در این اطلاعیه، انتخابات را موجب افزایش اعتماد ملی و ارتقای سرمایه اجتماعی دانسته و تاکید نموده است: حضور پر شور مردم و دانشگاهیان همواره نشان داده که می‌تواند پشتوانه تضمین امنیت ملی باشد و از طریق تولید، تقویت و توسعه قدرت ملی به تولید و تضمین امنیت ملی بیانجامد

در ادامه آمده است ، حضور دانشگاهیان موجب مشارکت حداکثری مردم و در نتیجه موجب مشروعیت نظام می شود که می تواند اقتدار نظام را ارتقا داده و آن را چون گذشته در مقابل هجمه های بی امان دشمن بیمه نماید و نفوذ عوامل بیگانه را نیزبه حداقل رساند.

در دیگربند این اطلاعیه ضمن دعوت مجدد از همه اقشار مردم برای شرکت پر شور در انتخابات، خطاب به دانشگاهیان یادآوری نموده است که حضور شما قشر فرهیخته در پای صندوق رای باعث می‌شود تا جامعه تحت تاثیر این موج قرار گیرد تا شاهد مشارمت بی‌نظیر ملت ایران باشیم.

وی در پایان به همه مسئولان آرزوی سلامتی و موفقیت کرده است تا بتوانند با فراهم آوردن زمینه مشارکت حداکثری مردم برگ زرین دیگری را بر تارک تاریخ شکوهمند اسلامی ایران از خود به جای بگذارند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.