خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

با حضور معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی

دومین کنفرانس ملی مهندسی پیشرفته با استفاده از تکنیکهای ریاضی به کار خود پایان داد

پنج‌شنبه 31 فروردین 1396 - 18:39
جوانپور

دومین کنفرانس ملی مهندسی پیشرفته با استفاده از تکنیکهای ریاضی با حضور معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد ارومیه به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی دکتر عزیز جوان پور در اختتامیه دومین کنفرانس ملی ریاضی که طی دو روز و به میزبانی واحد ارومیه برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد دکتر جهانشاهلو، حضور در کنار چهره های علمی را افتخاری بزرگ دانست و اظهار کرد: برگزاری همایش های علمی توفیق بزرگی است که نباید از آن غافل شد

دکتر عزیز جوان پور میزبانی واحد ارومیه در برگزاری این کنفرانس را مایه افتخار برای این دانشگاه عنوان کرد و افزود: این کنفرانس فرصت بسیار مناسبی برای گردهمایی و تبادل علوم برای استادان رشته های فنی و مهندسی و رشته های مرتبط با ریاضی به وجود می آورد و این حرکت، گام بسیار مهمی در عمل به منویات مقام معظم رهبری است.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی هم با بیان اینکه ریاضی یکی از مهم ترین ابزار های مهندسی است گفت: برنامه درسی رشته های ریاضی و مهندسی و رشته های به اصطلاح کم طرفدار، اصلاح شود.

دکتر فرهاد حسین زاده لطفی با اشاره به صحبت های مرحوم دکتر جهانشاهلو گفت: هر کس ریاضی بلد باشد، می تواند به همه موضوع ها ورود داشته باشد.

وی تاکید کرد: ارتباط بین مهندسان ریاضی و فنی عامل بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: منفک بودن صنعت و دانشگاه باید از بین رفته و برقراری ارتباط بین مهندسان ریاضی و رشته های فنی گام مهمی در تحقق این مهم است.

کد خبر: 212228
0 0
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.