خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

غلامعلی رجایی: صداوسیما برای ردصلاحیت احتمالی حسن روحانی زمینه سازی می کند/ دوقطبی سال 76،  این بار برای رییسی و روحانی تکرار خواهد شد

دوشنبه 28 فروردین 1396 - 22:39
غلامعلی رجایی

غلامعلی رجایی، مشاور پیشین آیت الله هاشمی رفسنجانی طی یادداشتی به تخریب روحانی توسط صداوسیما اعتراض کرد.

به گزارش خبرگزاری آنا، غلامعلی رجایی در کانال تلگرامی خود نوشت:

امشب که خبرها و گزار شهای آخر برنامه خبری بیست وسی شبکه دوم سیما را می دیدم، یقین کردم که صدا وسیما در مخالفت با دکتر روحانی، ماموریت یافته برای رد صلاحیت احتمالی وی با پخش چنین برنامه هایی در جامعه، زمینه سازی کند.

در این قسمت از خبر،روال این بود که گزارشگر عکسهایی را به مصاحبه شونده ها نشان می داد و از آنها می خواست بگویند اگرجای شورای نگهبان بودند، صلاحیت صاحبان این عکس ها را تایید می کردند یا نه؟ و در ادامه با شنیدن پاسخ رد یا تایید می پرسید چرا؟

در آخر گزارش، که گزارشگر به سوال شونده که جوانی حدودا سی ساله یا کمتر می نمود، عکسی را نشان داد و همان سوال را از او پرسید، مصاحبه شونده با لحن جدی و معترضانه ای گفت: او را رد صلاحیت می کردم ! وقتی مجری پرسید چرا؟ گفت چون به وعده هایش عمل نکرده است!!

درمیان این همه ثبت نام کننده با توجه به اینکه کسی وعده ای نداده و اگر داده زمان تحققش نرسیده لذا جز دکتر روحانی چه کسی می تواند مصداق این پاسخ باشد؟!!

به رغم این مخالفتها اگر روحانی در این انتخابات حضور داشته باشد_که انشالله چنین خواهدبود،_ اطمینان دارم با رایی بسیار معنادار رقیب نزدیک و سایر رقبای خود را پشت سر خواهد گذاشت.

پیش بینی من این است اگر اتفاق خاصی! نیفتد دوقطبی سال 76 ناطق،خاتمی این بار برای رییسی، روحانی تکرار و روحانی انشالله برنده این رقابت خواهدبود.

کد خبر: 211299
1 2
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.