خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

تاکید آیت‌الله موحدی کرمانی بر هوشیاری کامل مردم در انتخاب رئیس جمهوری دلسوز و انقلابی

شنبه 26 فروردین 1396 - 14:23
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام

آیت الله محمد علی موحدی کرمانی رئیس موقت مجمع تشخیص مصلحت نظام بر توجه و هوشیاری کامل مردم برای تحقیق درمورد نامزدهای اصلح و انتخاب رئیس‌جمهوری دلسوز، خدمتگزار و انقلابی تاکید کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آخرین جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، امروز - شنبه - به ریاست موقت آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی تشکیل شد.

در ابتدای جلسه آیت‌الله موحدی کرمانی ضمن تجلیل از شخصیت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یاد و خاطره رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را گرامی داشت.

وی با یادآوری نزدیکی زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر، اهمیت و نقش برجسته انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران را یادآور شد و گفت: انتظار می‌رود کسانی که قابلیت انجام این مسؤولیت مهم را دارند، ثبت‌نام کنند و مردم وفادار، مؤمن و انقلابی ایران همچون گذشته در این دوره از انتخابات نیز با حضور پرشور و حماسی خود در انتخابات، ضمن نشان دادن اقتدار مردمی نظام اسلامی به دشمنان، برگ زرین دیگری در تاریخ منوّر و مشعشع جمهوری اسلامی ایران اضافه کنند.
آیت ‌الله موحدی کرمانی، توجه و هوشیاری کامل مردم را برای تحقیق در مورد نامزدهای اصلح و انتخاب رئیس‌جمهوری دلسوز، خدمتگزار و انقلابی را مورد تأکید قرار داد.

در ادامه جلسه، محسن رضایی دبیر مجمع، با تبریک آغاز سال جدید به اعضاء و مردم ایران، اظهار کرد: این جلسه که در پایان دوره پنج ساله مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می‌شود، صرفاً یک جلسه مشورتی است.

وی با ارائه گزارشی از عملکرد مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان دوره پنج ساله خود، خواهان نظرات مشورتی اعضاء برای دوره بعدی مجمع گردید.

در پایان 15 نفر از اعضای مجمع نظرات خود را ارائه کردند که مقرر شد مجموع نظرات خدمت رهبر معظم انقلاب تقدیم شود.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.