خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

نایب رییس دوم کمیسیون عمران: استیضاح کنندگان آخوندی بی اخلاقی کردند

یکشنبه 24 بهمن 1395 - 21:04
برگزاری نشست «ایران همین‌جا است که ایستاده‌ایم»

نایب رییس دوم کمیسیون عمران با بیان اینکه برخی از نمایندگان متقاضی استیضاح وزیر راه و شهرسازی به جای سوال از آخوندی به وی تهمت زدند، گفت: نمایندگان متقاضی استیضاح قبل از شنیدن اظهارات آخوندی گفتند قانع نشدیم و جلسه را ترک کردند.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا از خبرگزاری ایلنا، سیدهادی بهادری درباره جزییات جلسه امروز اعضای کمیسیون عمران و نماینده‌های متقاضی استیضاح با وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: نمایندگان متقاضی استیضاح وزیر راه و شهرسازی ۱۳ موضوع را برای سوال از آخوندی مطرح کردند اما هنوز اظهارات وزیر را نشنیده بودند که جلسه را ترک کردند.

او افزود: استیضاح کنندگان در توضیح علت ترک جلسه گفتند ما از پاسخ‌های آقای آخوندی قانع نشدیم این در حالی بود که وزیر راه و شهرسازی در حال توضیح سوال اول بود و هنوز اظهارات خود را ارائه نکرده بود.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه متقاضیان استیضاح آخوندی قبل از جلسه تصمیم گرفته بودند که قانع نشوند، تاکید کرد: برخی از اظهارات استیضاح کننده‌ها بیشتر شبیه تهمت بود تا سوال.

نماینده مردم ارومیه افزود: متقاضیان استیضاح مدعی بودند که آقای آخوندی در وزارت راه و شهرسازی فعالیت شخصی داشته و شرکت‌های متعددی را راه اندازی کرده و فرزند او در قراردادهای این وزارت‌خانه وارد شده است اما در مقابل ادعاهای خود اسنادی برای ارائه نداشتند.

بهادری ادامه داد: آقای آخوندی از نمایندگان متقاضی استیضاح درخواست ارائه مدارک برای اثبات ادعای‌های خود کرد اما گفتند مدرک داریم اما نشان نمی‌دهیم و بعدها این مدارک را در اختیارتان می‌گذاریم.

این عضو کمیسیون عمران با بیان اینکه متقاضیان استیضاح وزیرراه و شهرسازی در همان ابتدای جلسه صورت جلسه را تنظیم و امضا کردند، گفت: استیضاح کنندگان فرصتی به آقای آخوندی برای ارائه توضیحات خود ندادند و گفتند قانع نمی‌شویم.

نماینده مردم ارومیه ادامه داد: در حال حاضر موضوع استیضاح وزیر راه و شهرسازی به هیات رییسه ارجاع داده می‌شود و به صحن خواهد رفت.

بهادری با بیان اینکه برخی از نمایندگان مجلس در جلسه امروز با وزیر راه و شهرسازی بی‌اخلاقی کردند، گفت: تاکید می کنم برخی از سوالات نمایندگان متقاضی استیضاح تهمت به وزیر راه و شهرسازی بود که کاملا غیر کارشناسانه این مسائل در جلسه امروز مطرح شد.
کد خبر: 186002
0 0
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.