خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

خاطره خواندنی دکتر میرزاده از نحوه دریافت حقوق آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از دانشگاه آزاد اسلامی

چهارشنبه 27 بهمن 1395 - 14:43
دیدار مدال‌آوران المپیک با آیت‌الله هاشمی و دکتر میرزاده

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به ذکر خاطره‌ای از گفت‌وگویی که با آیت‌الله هاشمی درباره حقوق ایشان از دانشگاه آزاد اسلامی داشتند، پرداخت. 

دکتر میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، در آستانه اربعین رحلت رئیس سابق هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، با ذکر خاطره‌ای از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، تأکید کرد: ایشان ظرف ٣٥ سالی که رئیس هیأت امنا و هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی بودند، یک ریال حقوق از دانشگاه دریافت نکردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به نقش و جایگاه آن مرحوم در کشور و به‌ویژه در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یک بار به حضرت آیت‌الله عرض کردم شما بیش از نیمی از وقت خود را صرف دانشگاه می‌کنید چرا حقوق خود را از دانشگاه آزاد اسلامی نمی‌گیرید؟ اقلا حقوق خود را بگیرید و صرف امور خیریه کنید که حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پاسخ دادند: «همین تخفیف‌های شهریه‌ای که من از شما برای دانشجویان می‌خواهم، به حساب حقوق من باشد چون این دانشجویان مثل فرزندان خودم هستند».

خاطرنشان می‌شود آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ظرف ٣٥ سال که رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی بود، یک ریال حقوق از دانشگاه دریافت نکرد.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.