728277
پنجشنبه  22  آذر  1397
سه شنبه , 23 آبان 1396 ساعت 12:59

در پیام‌های جداگانه

روسای واحدهای دانشگاهی به حادثه‌دیدگان زلزله تسلیت گفتند

روابط عمومی و روسای واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در پی بروز زلزله در غرب کشور در پیام‌های جداگانه به حادثه‌دیدگان و بازماندگان قربانیان این حادثه تسلیت گفتند.

به گزارش خبرنگار آنا، پیام تسلیت دکتر ابراهیم چیرانی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و واحد رشت به حادثه دیدگان زلزله مناطق غربی کشور، به این شرح است: با نهایت تأثر و تاسف درگذشت جمع کثیری از هموطنان در حادثه زلزله اخیر را به مردم کشورم و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تسلیت عرض می‌کنم و ضمن طلب مغفرت و رحمت الهی برای جان‌باختگان، آرزوی بهبودی هر چه سریع تر برای مجروحان و مصدومان این واقعه را ازخداوند متعال مسالت دارم.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان نیز آمادگی همه جانبه خود را برای کمک به زلزله دیدگان غرب کشور اعلام می دارند.

در اطلاعیه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان قم که از طرف رئیس، معاونان، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان صادر شده است درباره حادثه تاسف بار و دلخراش زلزله در استان های غرب کشور با حادثه دیدگان ابراز همدردی و تالم کردند و برای بازماندگان صبر جمیل و برای درگذشتگان غفران الهی را از خداوند متعال طلب کردند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان قم همگام با سایر اقشار جامعه، خود را در غم بازماندگان حادثه زلزله شریک می دانند و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی و تاکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آماده هر گونه خدمت رسانی در همه ابعاد انسانی و درمانی به آسیب دیدگان خواهند بود.

هیأت رئیسه، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در پیامی به بازماندگان و آسیب دیدگان زلزله غرب کشور ، درگذشت جانگداز تعدادی از هموطنان عزیز را به خانواده‌های آنان و مردم ایران تسلیت گفتند.

متن پیام به این شرح است: واقعه اسفناک زلزله غرب کشور که منجر به درگذشت جمعی از هموطنان عزیز کشورمان و مصدوم شدن تعداد زیادی از مردم غرب کشور شده، دل هر هموطن ایرانی را به درد آورده است.

هیأت رئیسه، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس این مصیبت عظیم را به پیشگاه امام عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت صبور ایران و همه عزیزان داغ دیده و آسیب‌دیدگان این حادثه تسلیت و تعزیت عرض می‌کنند.

از خداوند متعال، غفران و رحمت الهی برای درگذشتگان، شفای عاجل مجروحان و صبر و شکیبایی آسیب دیدگان و بازماندگان زلزله را مسئلت داریم.امید است در این شرایط سخت و ناگوار با بسیج نیرو و امکانات به یاری مردم حادثه دیده شتافته تا مرهمی برای دردهای این هموطنان رنج کشیده باشیم.

دکتر سیدعبداله حجتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در پی وقوع زلزله در استان‌های غربی کشور که به جان باختن و مجروح شدن جمعی از هم ‌میهنان منجر شد، پیامی صادر کرد. متن پیام به این شرح است: وقوع زلزله در استانهای غربی کشور که به جان باختن و مجروح شدن جمعی از هموطنان عزیزمان انجامید، موجب تأثر و تألم فراوان شد.

اینجانب با عرض تسلیت این ضایعه اسفناک به محضر مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران و ابراز همدردی و تألم فراوان با مردم عزیز استان کرمانشاه و خانواده های داغدار ایشان، از خداوند غفار برای جانباختگان رحمت و مغفرت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل مسألت می‌کنم.

امیدوارم با تلاش و فعالیت همه جانبه مسئولین امر و با در خدمت گرفتن همه امکانات، هر چه سریعتر امدادرسانی به مصدومان و حادثه دیدگان صورت پذیرد تا از رنج و درد بازماندگان این سانحه دردناک کاسته شود.

در پی حادثه دلخراش زلزله در بخش هایی از استان کرمانشاه، دکتر حسین منفرد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار مغان در پیامی این حادثه تلخ و جانکاه را به خانواده های مصیبت دیده تسلیت گفت و اظهار کرد: درگذشت جمعی از هموطنان عزیزمان در حادثه دلخراش زلزله غرب کشور را به ملت شریف ایران به ویژه خانواده های داغدار این حادثه تسلیت عرض می کنم و برای بازماندگان صبر جزیل و برای مصدومان این حادثه تلخ از خداوند منان شفای عاجل خواستارم.

منفرد در ادامه این پیام افزود: اینجانب به همراه مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار مغان متأثر از این ضایعه دردناک و جانکاه عزاداریم و این مصیبت را به ملت شریف ایران، مقام عظمای ولایت، به ویژه مردم غیور کرمانشاه و خانواده های مصیبت دیده از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و برای عزیزان سفر کرده علو درجات و شفای عاجل مجروحان را از خداوند متعال مسئلت می کنیم . این واحد دانشگاهی با آماده باش کامل در کنار نیروهای امدادی هلال احمر در جمع آوری کمک های اهدایی مردم به آسیب دیدگان این حادثه تلخ است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایوان غرب‎ در پی حادثه دلخران زلزله پیام تسلیتی منتشر کرد.

حادثه دردناک جان باختن شمارزیادی ازهم وطنان کشورمان در زمین لرزه دلخراش استان کرمانشاه را به ملت شریف ایران بویژه خانواده های داغدار این عزیزان تسلیت عرض کرده، از خداوند متعال برای درگذشتگان علو درجات و برای بازماندگان صبرمسئلت می‌کنم.

بر همین اساس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایوان غرب آمادگی خود را برای خدمت رسانی به آسیب‌دیدگان زلزله اخیربا توجه به دستور ویژه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می دارد.

دکتر سید ابراهیم حسینی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت در پیامی جان باختن و مصدومیت جمعی از هم وطنان عزیز درپی حادثه زمین لرزه غرب کشور را تسلیت گفت و با تمامی “جوانان” غیرتمند و سربلند این خطه اعلام همدردی کرد.

متن پیام حسینی به این شرح است: «وقوع حادثه غم‌بار زمین لرزه در غرب کشور که باعث جان باختن و مصدومیت جمعی از هم وطنان عزیز شد موجب تاسف و تاثر شد، اینجانب به نمایندگی از طرف خود، استادان، کارکنان و دانشجویان، ضمن عرض تسلیت این حادثه غم انگیز به ملت شریف ایران بویژه مردم بزرگوار غرب کشور، کرمانشاه، ایلام و خانواده‌های مصیبت دیده و طلب شفای عاجل مصدومان، از خداوند متعال صبر و شکیبایی برای تحمل این مصیبت و کاهش آلام خسارت دیدگان مسئلت می‌نمایم.»

دکتر سیف الدین آب برین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدبین المللی ماکو به مناسبت زلزله غرب کشور پیام تسلیتی منتشر کرد.

حادثه بسیار غم ­انگیز و تلخ زمین­ لرزه شب گذشته استانهای کرمانشاه، ایلام و کردستان، قلب همه مردم میهن اسلامی را به شدت لرزاند و سیلاب اشک بر رخسار بسیاری جاری ساخت.

با نهایت تأسف و تألم، درگذشت جمعی از هموطنان در حادثه زلزله شب گذشته را به ملت شریف ایران خصوصاً خانواده ­های مصیبت دیده تسلیت عرض کرده، ضمن طلب مغفرت و رحمت الهی برای جان­باختگان ، شفای مجروحان ، مصدومان و صبر و تندرستی و سلامتی بازماندگان را از خداوند متعال مسئلت می نماییم.

امید است با لطف پروردگار و تلاش نیروهای امدادرسان شاهد بازگشت سلامتی و آرامش به مناطق حادثه دیده باشیم. همچنین با آموختن تجربه هایی چون تعامل، همدلی و همکاری برای خدمت رسانی به هموطنان در روزهای سخت، همیاری برای حل مشکلات و ساختن روزهای خوش زندگی را بیاموزیم.

در پی وقوع حادثه‌ی اندوهناک و مصیبت‌بار زمین‌لرزه در غرب کشور که به جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان عزیزمان انجامید، دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با صدور پیامی با تسلیت به ملت ایران به ویژه مردم عزیز استان کرمانشاه با بازماندگان این حادثه دلخراش ابراز همدردی کرد.

این دانشگاه اعلام کرد: حادثه دلخراش و تأسف بار زلزله در استان های غرب کشور به ویژه کرمانشاه که منجر به فوت و مجروح شدن تعدادی از هموطنان عزیز و غیورمان شد، موجی از غم و اندوه را در ایران اسلامی رقم زد.

دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر علاوه بر ابراز همدردی و با تسلیت به عموم ملت شریف ایران، بویژه مردم شجاع و ولایتمدار کرمانشاه و خانواده های داغدار و آسیب دیده، از خداوند متعال برای جان باختگان این حادثه، رحمت و غفران واسعه الهی و برای مصدومان شفای عاجل و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت می نمائیم.

هیات های مذهبی دانشگاه ازاد اسلامی واحد کازرون حادثه تلخ زلزله اخیر درغرب کشور از جمله استان کرمانشاه را در بیانیه ای با مصدومین و جان باختگان این حادثه ابراز همدردی کرد.

متن بیانیه هیات رهروان ولایت، کانون قرآن و عترت، هیات آل یاسین و هیات رهپویان مهدویت به این شرح است: حادثه دلخراش و تلخ زلزله اخیردر استان کرمانشاه که منجر به فوت و مجروح شدن عده ای از هموطنان عزیز، شجاع و غیور کرمانشاهی شد، موجی از غم و اندوه را در ایران اسلامی رقم زد.

هیات‌های مذهبی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با ابراز همدردی و با تسلیت به مردم ایران اسلامی به ویژه مردم غیور کرمانشاه و خانواده‌های داغدار و آسیب دیده و نیز تسلیت به مقام شاخص ولایت و رهبری امام ‌خامنه ای دراین پیام آورده است از خداوند متعال برای جان باختگان فقید این حادثه، رحمت و غفران الهی و برای مصدومان شفای عاجل و برای بازماندگان صبر و بردباری طلب داریم.

ان‌شاءالله که با استعانت به حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و لبیک به بیان امام خامنه ای هرچه سریع تر بتوانید کرمانشاه همیشه جاودان را بازسازی کنید.

دانشجویان و استادان دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان در نامه ای خطاب به مدیران ارشد هلال احمر و علوم پزشکی استان فارس آمادگی خود را برای حضور و کمک رسانی در مناطق زلزله زده اعلام کردند.

دکتر محمد مهدی رحیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان با اعلام هم دردی و تسلیت به بازماندگان زلزله‌های اخیر گفت: وظیفه انسانی و دینی ما حکم می کند که هرجا نیازمندی به یاری ما احتیاج دارد تا حد توان به آنان کمک کنیم. زلزله زدگان غرب کشور برادران و خواهران هم وطن ما هستند و الان که در تنگنا قرار گرفته اند تلاش خواهیم کرد که هرچند نا چیز با اعلام جمعیت هلال احمر نیروهای پرستار ،ماما و روانشناسی مورد نیازشان را تامین کنیم

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه