يكشنبه  03  شهریور  1398
پنجشنبه , 27 تیر 1398 ساعت 14:15

حجت‌الاسلام رستمی:

شعائر دین خدا را با زبانی منصفانه و صحیح به نسل جوان ارائه دهیم

دبیر انتصابات معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید با زبانی منصفانه و صحیح، شعائر دین خدا را به نسل جوان ارائه کنیم تا به وظایف خودمان عمل کرده باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی صبح امروز در نشستی که با حضور رئیس و معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان و کارکنان و اعضای هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز برگزار شد، اظهار کرد: وحدت و همدلی بین برادران اهل سنت و شیعه و تأکید بر برادری اسلامی در منطقه لارستان، الگویی خوب برای مناطق مختلف کشور است.

وی با ابراز خرسندی از امکانات و ظرفیت‌های مرکز دانشگاه آزاد اسلامی اوز، کمک و همدلی در این مجموعه دانشگاهی را خوب توصیف کرد و خواستار همکاری‌های بیشتر برای پیشرفت این دانشگاه شد.

در ادامه مهدی زارع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان، با تمجید از مدیریت خوب و موفق رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز و کمک‌های مثال‌زدنی خیّران در تأسیس بنای باشکوه این دانشگاه، خواستار حمایت بیشتر سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از این مجموعه دانشگاهی برای تحکیم همبستگی بین مردم منطقه و دانشگاهیان شد. 

در ادامه احمد خضری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز با تشکر از حضور معاون نظارت و برنامه‌ریزی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و قدردانی از حمایت‌های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان از این مجموعه علمی خواستار تأسیس رشته‌های بیشتر در این دانشگاه، مخصوصاً رشته فقه شافعی و هنرهای نمایشی در این مرکز شد.

سپس دبیر انتصابات معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز گراش، با تشکر از تلاش‌های همکاران این مرکز، خواستار توجه بیشتر مدرسین و مسئولان دانشگاه به مسائل معنوی و عقیدتی دانشجویان شده و اظهار کرد: تأکید استادان فاضل به امورات دینی می‌تواند جامعه را در مقابل خطرات بیمه کند.

بعد از پایان حضور در مراکز دانشگاه آزاد اسلامی اوز و گراش، رستمی در جمع کارکنان و اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان بیان کرد: وحدت و انسجام بین مسئولان و کارکنان این واحد دانشگاهی مثال‌زدنی و قابل‌ قدردانی است.

وی با قدردانی از مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان به دلیل ایجاد جو همدلی بین همکاران اظهار کرد: امیدوارم با عبور از مشکلات پیش رو شاهد موفقیت‌های بیشتر این مجموعه دانشگاهی باشیم.

دبیر انتصابات معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه بعد از بازدید از دانشکده‌ها، کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان و سایر امکانات مجتمع دانشگاهی کوثر در جلسه شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی حضور پیدا کرد و با تأکید بر مقوله تبلیغات صحیح گفت: ما باید با زبانی منصفانه و صحیح، شعائر دین خدا را به نسل جوان ارائه دهیم تا بتوانیم به وظایف خودمان عمل کرده باشیم.

در ادامه جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان، رئیس این واحد دانشگاهی با قدردانی از حضور دبیر انتصابات معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در این واحد دانشگاهی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های علمی جنوب فارس، از حداقل فرصت‌ها برای خلق حداکثر نتیجه‌ها بهره گرفته و در این راستا از ظرفیت‌های موجود کمال استفاده را کرده است.

زارع ادامه داد: با استعانت از درگاه ایزد متعال و توسل به ائمه معصومین، مسیرهای بسیار سخت را پشت سر گذاشته و منتظر روزهای خوب‌تر کشور در مجموعه علمی‌مان خواهیم بود.

وی متذکر شد: وظیفه ما در شرایط فعلی، گوش دادن به فرمایشات رهبر حکیم انقلاب اسلامی و تبعیت از ایشان بوده تا بتوانیم در عرصه فرهنگ موفق‌تر از گذشته، فعالیت‌هایمان را پیش ببریم.

به گزارش آنا، در این دیدار، معاون نظارت و برنامه‌ریزی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به‌اتفاق رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با حضور در جوار گلزار دو تن از شهدای جاویدالاثر آرمیده در این واحد دانشگاهی، با اظهار ارادت به شهدای هشت سال دفاع مقدس و قرائت سوره مبارکه فاتحه با آرمان‌های امام راحل تجدید پیمان کردند.

انتهای پیام/4117/

http://ana.ir/i/405390
دانشگاهیان با تأسی از سیره ائمه راه بروز عقاید انحرافی را مسدود کنند

دانشگاهیان با تأسی از سیره ائمه راه بروز عقاید انحرافی را مسدود کنند

مدارس سما مكانی مناسب برای بروز استعداد نسل جوان است

مدارس سما مكانی مناسب برای بروز استعداد نسل جوان است

روحیه مطالبه‌گر دانشجو باید در چارچوب قانون شكل بگیرد

روحیه مطالبه‌گر دانشجو باید در چارچوب قانون شكل بگیرد

كیفیت‌گرایی راهبرد مهم دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان

كیفیت‌گرایی راهبرد مهم دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان

ایجاد نشاط و شادابی لازمه پرورش و تعلیم دانشجویان است

ایجاد نشاط و شادابی لازمه پرورش و تعلیم دانشجویان است

آزمون آسکی جایگاه برجسته‌ای در برنامه‌های آموزشی دانشگاه دارد

آزمون آسکی جایگاه برجسته‌ای در برنامه‌های آموزشی دانشگاه دارد

استفاده از ظرفیت‌ دانشگاه آزاد و اداره فرهنگ و ارشاد در اجرای برنامه‌های اثربخش

استفاده از ظرفیت‌ دانشگاه آزاد و اداره فرهنگ و ارشاد در اجرای برنامه‌های اثربخش

پذیرش دانشجو در 2 رشته جدید در دانشگاه آزاد سروستان

اضافه‌شدن مدیریت مالی و بازرگانی به رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی نی‌ریز

امکانات دانشگاه آزاد اسلامی هم‌ردیف دانشگاه‌های معتبر دولتی است

رجایی و باهنر استادان درس سادگی، آزادگی و ایثار بودند

مرکز پیش‌دبستانی و مدرسه سمای سروستان راه‌اندازی می‌شود

وظیفه همه نهادها خنثی‌كردن توطئه‌ و طرح‌های دشمن است

افتتاح 15 پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری در استان فارس

بیانیه گام دوم، عصر جدید توسعه و اقتدار کشور است

امکان ادامه تحصیل به صورت همزمان در دو رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی نی‌ریز

تسهیلات پوشش بیمه‌ای و دارویی برای بیماران نیازمند به عضو فراهم شود

برنامه توسعه دانشگاه آزاد اسلامی را به بدنه جامعه نزدیک کنیم

راه‌اندازی مجتمع آموزشی مهارتی سما در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی زرقان

شرکت دانش‌بنیان تست بتن راه‌اندازی می‌شود

نخستین پست مدیریتی اداره کل منابع طبیعی فارس به یک بانو سپرده شد

برگزاری نخستین دوره آزمون صلاحیت بالینی دانشجویان پزشکی واحد کازرون

عراق و قطر متقاضی حضور صنایع کوچک و متوسط ایران

برگزاری اردوی راهیان نور دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی

اجرای ۸۱۰ ویژه‌برنامه به مناسبت دهه امامت و ولایت در استان فارس

تعطیلی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تا 29 مرداد

سرپرست مرکز آموزشی و فرهنگی سمای نی‌ریز منصوب شد