سه شنبه  28  خرداد  1398
دوشنبه , 24 اردیبهشت 1397 ساعت 09:42

برگزاری مسابقات دومیدانی یادواره شهدای خلیج فارس در واحد کیش

نخستین دوره مسابقات دومیدانی یادواره شهدای خلیج فارس به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا؛ در این دوره مسابقات که به میزبانی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل کیش برپا شد دانشجویان دانشگاه‌های مختلف کیش از جمله دانشجویان دانشگاه‌های تهران- پردیس کیش، صنعتی شریف،پردیس کیش، علمی و کاربردی کیش، علوم پزشکی شیراز– پردیس کیش و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش با یکدیگر به رقابت پرداختند این مسابقات در 4 ماده دو 100 متر سرعت، 400 متر و 800 متر و 4 در 100 متر امدادی برگزار شد.

در پایان برگزیدگان مواد مختلف با اهدای کاپ قهرمانی، مدال و هدای ویژه مورد تشویق و قدردانی قرار گرفتند. جمعی از پیشکسوتان دو میدانی این دانشگاه‌ها نیز بطور جداگانه در دو ماده 100 و 400 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

دکتر محمدرضا قائدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش در حاشیه برگزاری این مسابقات به خبرنگار آنا گفت: «هدف از برپایی این مسابقات که همزمان با ایام پر فیض اعیاد میلاد امام زمان (عج) و اعیاد شعبانیه در حال برگزاری است ایجاد فضای صمیمانه بین دانشجویان دانشگاه‌های مختلف کیش است تا از طریق این رقابتها که از سطح کیفی بالایی برخوردارند، امکان تعاملات فرهنگی و علمی بین این دانشگاه‌ها نیز توسعه یابد.»

پوریا معدلی مسئول پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش نیز با ابراز تشکر از همکاری گسترده دانشگاه‌ها بویژه دانشگاه آزاد اسلامی برای میزبانی اولین یادواره شهدای خلیج فارس،این حرکت فرهنگی ورزشی را مقدمه‌ای برای همکاری بین گروه های مختلف دانشجویی دانشگاه های جزیره کیش برشمرد.

مقدمات برپایی اولین دوره مسابقات دومیدانی یادواره شهدای خلیج فارس با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش و بسیج دانشجویی این دانشگاه، همزمان با روز ملی خلیج فارس آغاز و روز گذشته با اجرای مواد 6 گانه دانشجویی و پیشکسوتان و اهدای جوایز به کار خود پایان داد.

http://ana.ir/i/280140
تعداد اخبار امروز گروه : 0 خبر