16806
دوشنبه  19  آذر  1397
سه شنبه , 18 اردیبهشت 1397 ساعت 13:48

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان:

واحدهای دانشگاهی در مسیر ارتقای کیفیت آموزشی حرکت کنند

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد که واحدهای دانشگاهی باید در مسیر ارتقای کیفیت آموزشی حرکت کنند و برای رسیدن به هدف باید ارزیابی استادان را جدی بگیرند.

به گزارش خبرنگار آنا از زابل، دکتر سلطانعلی میر در جلسه شورای تخصصی آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، هماهنگی برنامه های آموزشی با وقت نماز را مورد تاکید قرار داد و گفت: معلمی شغل انبیاست و تخصص استادان باید در کنار تعهد آنها قرار گیرد تا تزکیه را همراه با تعلیم ارائه کنند.

رئیس دانشگاه آزاد استان سیستان و بلوچستان، تائید صلاحیت اخلاقی استادان را در کنار صلاحیت علمی الزامی عنوان کرد و افزود: بررسی های علمی و اخلاقی باید در ابتدا توسط گروه های اموزشی انجام گیرد و اساتید مورد ارزیابی مستمر گروه های آموزشی قرار داشته باشند.

میر، پیگیری مصوبات هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی را توسط واحدهای دانشگاهی خواستار شد و تصریح کرد: اقدامات لازم برای بین المللی شدن واحد زابل باید با جدیت انجام شود و با برطرف شدن موانع جذب دانشجوی خارجی در این منطقه، از مهر ماه شاهد جذب دانشجوی خارجی در این واحد خواهیم بود.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه