1414792
چهارشنبه  30  آبان  1397
شنبه , 14 بهمن 1396 ساعت 11:36

دانشگاه آزاد اسلامی زابل عنوان نخست تکریم ارباب رجوع منطقه سیستان را کسب کرد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل از سوی شورای شهر زابل به عنوان واحد نمونه تکریم ارباب رجوع در بین دانشگاه های منطقه سیستان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار آنا از زابل، کمسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر زابل هر ساله یک نهاد را در این شهر به عنوان نهاد برتر در راستای تکریم ارباب رجوع معرفی می کند. سال 96 در بررسی های و نظرسنجی های صورت گرفته، شورای اسلامی شهر زابل، دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان نهاد برتر تکریم ارباب رجوع و دکتر محمد مجوزی رئیس این واحد دانشگاهی به عنوان مدیر نمونه دانشگاهی در منطقه سیستان معرفی کرد.

متن لوح شورای شهر زابل خطاب به محمد مجوزی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل به شرح زیر است: به پاس اهتمام آمیخته با تقوا در انجام وظایف و تجلی اراده خدا پسندانه در خدمت به مردم، کارآمدی مبتنی بر اخلاص و اندیشه جناب عالی در ساماندهی شایسته امور محوله و حسب گزارش های واصله و بررسی های صورت گرفته در تکریم ارباب رجوع که مبتنی بر عملکرد منسجم، همت عالی، روحیه تعاون و تعامل توام با انضباط کاری و احساس احترام و مسئولیت در ساماندهی شایسته امور محوله در حوزه دانشگاهی و فرهنگی در سال تحصیلی 96 می باشید به تشخیص و ارزیابی کمسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر زابل دوره پنجم که مصادف با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی می باشد به عنوان مدیر نمونه دانشگاهی در منطقه سیستان با مجموعه همکاران انتخاب گردیده و قابل تقدیر می باشید و به یقین هماهنگی و مدیریت مطلوبی که در برآیند خدمات جنابعالی متبلور است، مصداق بارزی از تجلی ارزش ها و شناخت و مسئولیت پذیری، درخت تناور خواهد شد که فرزندان سرزمین دارالولایه در سایه آن به آرامش و اندیشه خواهند رسید. استمرار توفیقات آن سجاده نشین محراب علم و عمل را از دانای مطلق مهر آفرین مسئلت داریم.

به گزارش آنا، منطقه سیستان با داشتن چندین دانشگاه از جمله دانشگاه زابل، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل، دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زهک، دانشگاه پیام نور مرکز زابل، دانشگاه پیام نور مرکز زهک، دانشگاه علوم پزشکی زابل، دانشکده پیراپزشکی مرکز زهک دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه علوم قرآنی، دانشکده فنی فرخی سیستانی و دانشکده فنی سما با توجه به میانگین جمعیتی یک شهر دانشگاهی به حساب می آید.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات