دوشنبه  05  فروردین  1398
سه شنبه , 15 آبان 1397 ساعت 12:46

رئیس دانشگاه آزاد سمنان:

بسيج با تعقيب خط صحيح انقلاب توطئه‌ دشمنان را خنثی کرده است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: بسيج با تعقيب خط صحيح انقلاب اسلامی، توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سمنان، عبدالله خالصی‌دوست صبح امروز در جلسه هم‌اندیشی و تنفیذ حکم مسئول و اعضای شورای بسیج کارکنان شهید اعظمی‌نژاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با اشاره به راهپیمایی غرورآفرین مردم همیشه در صحنه و انقلابی ایران اسلامی در یوم‌الله 13 آبان به تبیین نقش بسیج مستضعفین در تداوم و استحکام انقلاب اسلامی پرداخت.

وی اظهار کرد: بسيج با تعقيب خط صحيح انقلاب اسلامی از طريق افزايش سطح دانش و آگاهی‌های خود ازجمله بينش سياسی، توانسته است در صحنه‌های مختلف، حضور پررنگی داشته باشد و خنثی‌گر توطئه دشمنان انقلاب بوده و با شجاعت و فداكاری از آفات صدمه زننده به انقلاب جلوگيری کند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان سمنان نیز با یادآوری حوادث عظیم ۱۳ آبان در سال ۴۳ و تبعید حضرت امام(ره) و  شهادت دانش‌آموزان معترض به رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ۵۷ تصریح کرد: شکوه حضور پرشور مردم آگاه ایران اسلامی در مراسم ۱۳ آبان امسال نشان از روحیه ولایت‌مداری و استکبارستیزی مردم ایران دارد.

سرگرد محمد امامی افزود: بسیجیان در زمره خواص جامعه هستند و باید در تبیین ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاسخ به شبهات  پیش‌آمده در ذهن مردم کوشا باشند.

جنگ نرم دشمنان قسم‌خورده علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، توجه به فریضه امربه‌معروف و نهی‌از‌ منکر، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، اقتصاد مقاومتی و ارتقای سطح سواد رسانه‌ای از دیگر محورهای سخنان فرمانده سپاه ناحیه شهرستان سمنان در این جلسه بود. 

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه شهرستان سمنان هم در سخنانی با تأکید بر دشمنی همیشگی آمریکا با نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: آمریکا، اوایل انقلاب در جنگ نرم با تحریک منافقین و گروهک‌ها به براندازی انقلاب اسلامی دست زد و به‌رغم به شهادت رساندن ارکان انقلاب، نظیر مطهری‌ها، رجایی‌ها و بهشتی‌ها ناکام مانده و تاکنون ناموفق بوده است.

حجت‌الاسلام محمد عامری با اشاره به موفق‌نبودن استکبار جهانی در جنگ سخت با ایران در ۸ سال دفاع مقدس، به تبیین جنگ نرم دشمن در جبهه فرهنگی در سال‌های پس از جنگ تحمیلی پرداخت و خاطرنشان کرد: چون دشمن نتوانسته در جنگ به هدف خود برسد، پس شکست‌خورده و ملت بزرگ ایران پیروز است.

در این جلسه علی رستمی فرمانده پایگاه بسیج کارکنان شهید اعظمی‌نژاد واحد سمنان هم با ارائه گزارش یک‌ساله از همکاری و همراهی خالصانه عوامل ازجمله رئیس و معاون فرهنگی و دانشجویی واحد سمنان، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان سمنان و اعضای شورای پایگاه تشکر کرد.

تنفیذ حکم فرمانده و اعضای شورای پایگاه بسیج کارکنان شهید اعظمی‌نژاد واحد سمنان بخش پایانی این جلسه بود.

انتهای پیام/4062/خ

بیداری جهان اسلام از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است

بیداری جهان اسلام از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است

نباید اجازه سلطه‌گری به آمریکا و و اروپا بدهیم

نباید اجازه سلطه‌گری به آمریکا و و اروپا بدهیم

اعتراض‌ دانشگاهیان واحد یزد به بدعهدی آمریکا در برجام

اعتراض‌ دانشگاهیان واحد یزد به بدعهدی آمریکا در برجام

بیانیه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی سمنان درباره خروج آمریکا از برجام

بیانیه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی سمنان درباره خروج آمریکا از برجام

نشست هم‌اندیشی  اعضای شورای مرکزی بسیج دانشجویی، اساتید و کارکنان واحدهای سمنان

نشست هم‌اندیشی اعضای شورای مرکزی بسیج دانشجویی، اساتید و کارکنان واحدهای سمنان

برگزاری دومین کنگره شهدای دانشجوی زواره در دانشگاه آزاد اسلامی

برگزاری دومین کنگره شهدای دانشجوی زواره در دانشگاه آزاد اسلامی

بسیج کارکنان، نهادی موثر در دانشگاه آزاد اسلامی است

بسیج کارکنان، نهادی موثر در دانشگاه آزاد اسلامی است