156297
پنجشنبه  26  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

جمعه , 18 خرداد 1397 ساعت 13:47

با حضور و خروش در راهپیمایی روز جهانی قدس صورت گرفت؛

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی؛ همصدا با ایران، همراه با فلسطین و قدس

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی امروز همراه با امت روزه‌دار و همیشه در صحنه ایران اسلامی یک بار دیگر با حضور متفاوت در راهپیمایی روز قدس و خلق حماسه‌ای ماندگار، حمایت خود از ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف و انزجار از استکبار جهانی را نشان دادند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، روسا، دانشجویان، استادان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی در واحدهای سراسر کشور و معلمان و دانش آموزان سما با حضور خود در راهپیمایی روز قدس اعلام انزجار خود را نسبت به دشمنان اسلام نشان دادند و خواستار آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیست غاصب شدند.

دانشگاهیان همراه با مردم شریف ایران با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و دیگر شعارهای انقلابی حشم و انزجار خود را از اقدام و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف و اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی ابراز کردند.

راهپیمایی کنندگان افزون بر محکومیت اقدامات آمریکا در منطقه و با قرائت قطعنامه پایانی اعلام کردند که هیچگاه دست از حمایت ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف نخواهند کشید و تا آزادی کامل قدس در برابر رژیم منحوس صهیونیست و استکبار جهانی خواهند ایستاد.

روسا، دانشجویان، استادان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی بعد از راهپیمایی همراه با اقشار مردم در نماز باصلابت و دشمن شکن جمعه شرکت کردند.

دانشگاهیان واحد ایرانشهر

دانشگاهیان واحد گناباد

دانشگاهیان واحد میناب

دانشگاهیان واحد بناب

دانشگاهیان واحد الیگودرز

دانشگاهیان واحد سیرجان

دانشگاهیان واحد رودهن

دانشگاهیان واحد خرم آباد

دانشگاهیان واحد شوشتر

دانشگاهیان واحد کازرون

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات