644940
سه شنبه  01  آبان  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سه شنبه , 24 بهمن 1396 ساعت 16:00

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما قاینات معرفی شد

مراسم تودیع و معارفه رؤسای سما قاینات با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در این مراسم با ابراز خرسندی از حضور پور شور مردم انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن از زحمات سید مهدی صدیقی رئیس پیشین سما قاینات قدردانی کرد و گفت: «تمام کارهایی که در دوره حضور وی در سما صورت‌ گرفته حاصل تلاش، همکاری و همدلی بوده است.»

حسنی با توجه به مهم بودن اجرای قوانین و مقررات و آیین‌نامه‌ها بر لزوم اجرای دقیق و صحیح آنها تأکید و با تشکر از همه همکاران سمایی برای خانم دکتر وحیده سادات واحدی رئیس جدید سما قاینات آرزوی موفقیت کرد.

محمود مختاری سرپرست واحد قاینات نیز در این جلسه با توجه به تعامل خوب دانشگاه و سما بر حمایت بیش از پیش دانشگاه آزاد اسلامی از مجموعه سما تأکید کرد.

مختاری از تلاش‌های سید مهدی صدیقی در حوزه معاونت سما واحد قاینات قدردانی کرد و انتصاب دکتر واحدی را به عنوان سرپرست جدید معاونت سما و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما قاینات تبریک گفت.

واحدی نیز اظهار کرد: «برنامه‌هایی را برای ارتقای مدارس و آموزشکده‌ها در دستور کار خواهیم داشت که امیدوارم با هم و در کنار هم آنها را به سرانجام برسانیم؛ این مسئولیت در واقع امانتی است که بر حسب تکلیف بر عهده بنده گذاشته شده و از خداوند می‌خواهم که بتوانم سربلند از عهده کار برآیم.»

در پایان با ارائه لوحی از زحمات سید مهدی صدیقی تشکر و قدردانی شد و در حکمی وحیده سادات واحدی به عنوان سرپرست حوزه معاونت و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد قاینات منصوب شد.

در این مراسم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی و معاونان وی، معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما استان، اعضای هیأت رئیسه واحد قاینات، کارکنان دانشگاه، مدیر و کارکنان آموزشکده و مدارس سما حضور داشتند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

معرفی برگزیدگان مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی + اسامی

خودسازی و معرفت‌افزایی زائران دانشجو در راهپیمایی اربعین

خودسازی و معرفت‌افزایی زائران دانشجو در راهپیمایی اربعین

معرفی برگزیدگان مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی + اسامی

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه