201255
دوشنبه  19  آذر  1397
شنبه , 13 آبان 1396 ساعت 13:12

همراه با اقشار مردم صورت گرفت / 2

فریاد «مرگ بر آمریکا» دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم 13 آبان

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی امروز در سراسر کشور همگام با مردم، مسئولان و دانش‌آموزان با حضور در مراسم 13 آبان این روز را گرامی داشته و فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل سردادند و اقدامات استکبار جهانی علیه کشورمان را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، هیات رئیسه، استادان، کارکنان، دانشجویان، اعضای بسیج دانشجویی و کانون های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در روز 13 آبان، همراه با سایر اقشار مردم در این راهپیمایی به یاد سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ،تبعید امام خمینی(ره) و کشتار دانش آموزان بی گناه با شعارهایی چون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر ضد ولایت فقیه انزجار خود را از منافقین و استکبار جهانی اعلام کردند.

دانشگاهیان با حضور خود در این راهپیمایی، جلوه‌هایی از وحدت و یکپارچگی امّت آزاده و سرافراز را به نمایش گذاشته، یاد و خاطره آن روزها را گرامی داشته، با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کرده و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانخوار و هم پیمانانش زدند.

در پایان این راهپیمایی، قطعنامه سراسری توسط یاسر اسماعیلی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان قرائت و با فریاد های الله‌اکبر، خامنه‌ای رهبر مورد تایید راهپیمایان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار آنا، تجمع روز ملی مبارزه با استکبار از ساعت 10 صبح در شهر کرمانشاه با حضور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه همراه با آحاد مردم در زیر بارش نخستین باران پاییزی مقابل مسجد جامع کرمانشاه برگزار شد.

در این تجمع که با سخنرانی دکتر حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی همراه بود؛ شمار زیادی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه اعم از استاد، کارمند و دانشجو حضور داشتند و با سر دادن شعارهایی و در دست گرفتن نوشته هایی انزجار خود را از آمریکا و استکبار جهانی اعلام کردند.

در پایان این تجمع عظیم شرکت کنندگان علاوه بر خواندن قطعنامه پایانی در گرامیداشت یوم الله 13 آبان روز دانش آموز و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا شرکت کردند.

همزمان با سراسر کشور کارکنان، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر در راهپیمایی 13 آبان شرکت کردند.

در این راهپیمایی کارکنان، استادان و دانشجویان همراه باسایر اقشار مردم منطقه در راهپیمایی 13 آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با شعار دادن «مرگ بر آمریکا» مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار خود را نسبت به دشمنان اسلام نشان دادند.

همزمان با سراسر کشور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه در راهپیمایی یوم الله 13 آبان شرکت کردند.

همزمان با سراسر کشور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه در کنار مردم بصیر و استکبارستیز شهرستان تربت حیدریه در پاسخ به سخنان سخیفانه و ابلهانه ترامپ رئیس‌جمهور مستکبر آمریکا با حضور انقلابی وعظیم خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان شرکت کردند.

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور از ساعت 9/30صبح روز شنبه از محل میدان مرکزی این شهرستان به سمت میدان شهدا با حضور اقشار مختلف مردم وهیأت رئیسه دانشگاه،اعضای پایگاههای مقاومت بسیج شهید آوینی کارکنان وبسیج استادان ، بسیج دانشجویی شهید مفتح وتشکل های سیاسی اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه برگزار شد.

سیزدهم آبان یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین روزهای انقلاب اسلامی و تاریخ معاصر به شمار می‌آید روزی که مقام معظم رهبری از آن به عنوان «روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان» نام بردند.

اعضای هیات رئیسه، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان همزمان با سراسر کشور و همگام با سایر مردم و مسئولان درراهپیمایی 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا شرکت کردند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان همراه با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل و الله اکبر علاوه بر تجدید میثاق با آرمانهای والای انقلاب اسلامی خشم و انزجار خود را از سیاست خصمانه و کینه توزانه استکبار جهانی اعلام کردند همچنین دانش آموزان سما دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان در این راهپیمایی حضور پیدا کردند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایوان غرب در راهپیمایی 13 آبان شرکت کردند.

راهپیمایی باشکوه یوم الله 13 آبان رأس ساعت9:30 همزمان با سراسر کشور با شعارهایی حول محور رهبری، صهیونیست و اسرائیل و حمایت از سپاه در مقابل فرمانداری شهرستان ایوان آغاز شد و دانشگاهیان واحد ایوان غرب نیز همدوش اقشار مختلف جامعه با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل وحدت و انسجام خود را در مقابل یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا به جهانیان نشان دادند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش همگام با اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی شرکت کردند.

در این مراسم دانشگاهیان با آرمان‌‌های امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدای والامقام تجدید پیمان کرده و حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند و یکپارچه شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.

به مناسبت سالروز یوم الله ۱۳ آبان، روز برجسته سازی و تجلی بخشی به ارزش‌های انقلاب اسلامی، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در مراسم راهپیمایی این روز حماسی و بزرگ حضور یافتند.

در این مراسم ضد استکباری و پرشور، اعضای هیات رئیسه، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، همگام با سایر مردم انقلابی و ولایت مدار این شهرستان به صورت گسترده و فعال در راهپیمایی یوم ا... ۱۳ آبان شرکت کردند و فریاد خشم و انزجار خود را با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، الله اکبر و ... اعلام کردند.

سیزدهم آبان ماه هر سال، فرصتی است برای یادآوری حوادث مهمی چون تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در ۱۳۴۳، کشتار بیرحمانه و به گلوله بستن دانش‌آموزان مظلوم توسط دژخیمان رژیم پهلوی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار از ایران نقش اساسی داشتند. در پایان راهپیمایی، بیانیه‌ای در محل میدان معلم (محل تجمع مردم) قرائت شد که حضار با صدای تکبیر خود بند بند آن را تایید کردند.

به گزارش خبرنگار آنا از اراک، ندای الله اکبر و فریاد مرگ بر آمریکا با حضور جامعه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی اراک، دانش آموزان و قشرهای مختلف مردم شریف و ولایت مدار کلانشهر اراک طنین انداز شد.

همزمان با سراسر کشور مراسم گرامیداشت 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز ، ندای الله اکبر و فریاد مرگ بر آمریکا با حضور جامعه دانشگاهی دانشگاه آزاداسلامی اراک، دانش آموزان و قشرهای مختلف مردم شریف و ولایت مدار کلانشهر اراک طنین انداز شد.

جامعه دانشگاهی ایران اسلامی، بویژه مسئولین، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی واحد اراک در کنار اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ براسرائیل یک بار دیگر با آرمان های امام خمینی (ره) ، شهدای انقلاب تجدید میثاق و با منویات مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

راهپیمایان در حالی که پیشاپیش آنها روحانیان و مسئولان اداره ها و نهادهای مختلف در حرکت بودند پس از تجمع در خیابان امیرکبیر، مقابل بازار اراک حضور یافتند، راهپیمایان در حالی که پارچه نوشته هایی در دست داشتند، بار دیگر حضور همیشگی خود را در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی در صحنه های مختلف ثابت کردند.

راهپیمایان با شعارهای انقلابی پاسخ کوبنده ای به سخنان سخیف و توهین‌ آمیز ترامپ علیه ملت ایران سر دادند ، و خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایتکار اعلام کردند. در پایان این راهپیمایی باشکوه، قطعنامه روز 13 آبان سال 1396 قرائت شد و مردم با سر دادن ندای «الله اکبر» و مرگ بر آمریکا بند بند قطعنامه را تایید کردند

در بخش هایی از قطعنامه با تاکید بر وحدت، یکپارچگی و همدلی حول محور ولایت فقیه، پیروی از آموزه های امام راحل(ره)، رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب را ضامن تثبیت عزت و پیشرفت کشور و مهمترین عامل شکست و ناکامی اردوگاه استکبار در همه عرصه ها دانستند.

رئیس، دانشجویان، استادان و کارمنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان در مراسم روز استکبار ستیزی شرکت کردند.

دکتر سید فضل الله موسوی نسب رئیس واحد بهبهان، دانشجویان، اساتید و کارکنان واحد بهبهان همراه و همگام با قشرهای مختلف مردمی در سراسر کشور با حضور در راهپیمایی روز 13 آبان، روز دانش آموز و روز استکبار ستیزی با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ضمن اعلام انزجار خود از آمریکای جهانخوار با آرمانهای شهدا بیعت و یاد این روز را گرامی داشتند.

مسئولان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد درمراسم راهپیمایی 13 آبان که همزمان باسایر شهرهای کشورو باحضور اقشار مختلف مردم بویژه دانش‌آموزان مدارس،مسئولان شهرستان وسایر ادارات برگزار شد حضور یافته و بر بیعت دوباره خود با مقام معظم رهبری و وفاداری به انقلاب و دستاوردهای نظام اسلامی تاکید کردند.

دراین راهپیمایی اقشار مختلف مردم با شعار مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسرائیل و محکوم کردن اقدامات و اظهارات جاهلانه و خصمانه مقامات آمریکایی علیه کشور عزیزمان حضور حماسی و انقلابی خود را به نمایش گذاشتند.

اجرای سرود گروه‌های دانش‌آموزی،سخنرانی و قرائت قطعنامه از برنامه‌های روز ملی مبارزه با استکباردر فیروزآباد بود.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات