432442
يكشنبه  27  آبان  1397
شنبه , 09 تیر 1397 ساعت 12:34

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان:

نظارت و بازرسی موجب نشاط اداری می‌شود

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و واحد اهواز، نظارت و بازرسی را موجب نشاط اداری در دانشگاه دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اهواز، حجت الاسلام فرج‌الله براتی در نخستین نشست گروه‌های تخصصی هیات عالی نظارت منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری با اشاره به اهمیت نظارت و بازرسی در پیشبرد و دستیابی به اهداف مد نظر گفت: نظارت مستمر موجب ایجاد نشاط اداری، سالم سازی سیستم و در نهایت ارتقا و شکوفایی دانشگاه می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه با حضور دکتر ولایتی به عنوان رئیس هیات موسس و دکتر فرهاد رهبر به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در راستای شفافیت و سالم‌سازی سیستم دانشگاه اقدام‌های مناسبی انجام شده است گفت: هیات عالی نظارت به عنوان یکی از ابزارهای نظارتی دانشگاه در این زمان فعال‌تر از از گذشته، اقدام به استخراج، تجزیه و تحلیل امور دانشگاه می‌کند.

دکتر براتی با بیان اینکه هیات عالی نظارت دانشگاه به دور از هر گونه سهم‌خواهی، جناح بندی و پرهیز از حاشیه ها می تواند نقش ثمر بخشی را داشته باشد گفت: هیات عالی نظارت در دانشگاه می تواند با بررسی و شناسایی نقاط آسیب‌ها، تهدیدها، قوت و ضعف واحدهای دانشگاهی در رشد هر چه بیشتر این دانشگاه ها کمک کنند.

معاون هیات عالی نظارت منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی هم با ارائه گزارشی از فعالیت‌های دو سال اخیر این هیات و وضعیت واحدهای دانشگاهی منطقه ده گفت: هیات عالی نظارت از خانواده دانشگاه و با هدف توسعه و پیشبرد سریع‌تر دانشگاه و سالم‌سازی آن تشکیل و راه اندازی شده است.

دکتر قنبر امیرنژاد با تاکید به اینکه هیات نظارت تاکنون توانسته است برنامه ها و طرح‌های خوبی را برای رفع بسیاری از مسایل و مشکلات دانشگاه ارائه کند ادامه داد: در این راستا همکاری خیلی خوبی بین این هیات با دانشگاه وجود دارد.

در ادامه این نشست، حاضران به بررسی آخرین وضعیت واحدهای دانشگاهی استان خوزستان و راهکارهای مناسب برای برون رفت از چالش ها و مشکلات آنان پرداختند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

موافقت با تأسیس مرکز رشد گیاهان‌ دارویی در دانشگاه‌ آزاد شهرکرد

پاسداشت دهمین سالگرد خاکسپاری 5 شهید گمنام در دانشگاه آزاد شهرکرد

گردهمایی ائمه جماعت و مبلغان دانشگاه‌های چهارمحال و بختیاری

موافقت با تأسیس مرکز رشد گیاهان‌ دارویی در دانشگاه‌ آزاد شهرکرد

گردهمایی ائمه جماعت و مبلغان دانشگاه‌های چهارمحال و بختیاری

پاسداشت دهمین سالگرد خاکسپاری 5 شهید گمنام در دانشگاه آزاد شهرکرد

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه

 تصاویر صفحه اول روزنامه‌های یکشنبه 27 آبان

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های یکشنبه 27 آبان