432355
يكشنبه  27  آبان  1397
چهارشنبه , 30 خرداد 1397 ساعت 14:40

جزئیات مصاحبه استانی دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در اهواز

مصاحبه منطقه‌ای پذیرفته‌شدگان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی سال 1397 از 16 تیر سال جاری در واحد اهواز برگزار می‌شود .

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز با علام این خبر به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: «براساس بخشنامه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، امسال مصاحبه در 10 منطقه دانشگاهی مطابق تقسیم بندی طرح آمایشی آموزش عالی کشور انجام می‌شود که در استان خوزستان، واحد اهواز به عنوان مرکز استان برای برگزاری مصاحبه دکتری پذیرفته شدگان منطقه ده دانشگاه در نظر گرفته شده است.»

دکتر سروش زرین آبادی با بیان اینکه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از 16 تیر آغاز و تا 28 تیر ادامه خواهد داشت افزود: «نتایج اولیه انتخاب رشته دوره دکتری از 5 تا 10 تیر از طریق سایت مرکز آزمون اعلام می‌شود.»

وی تصریح کرد: «برای اجرای مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه آزمون دکتری تخصصی سال 1397 دانشگاه آزاد اسلامی تمام تمهیدات لازم انجام و تیم‌های مصاحبه کننده بر مبنای مرتبه علمی از طریق مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از بین اعضای هیات علمی استان و در صورت ضرورت خارج از استان انتخاب خواهند شد.»

زرین آبادی خاطرنشان کرد: «این مصاحبه در دو بخش پذیرفته‌شدگان اولیه با آزمون و بدون آزمون و کاملا به صورت مکانیزه انجام خواهد شد.»

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

11/08/1397 08:32:33 ب.ظ
.... اگر کسی به یک دختر چادری یا باحجاب، با نظر تحقیر نگاه می‌کند، تحقیرش کنید؛ ملاحظه نکنید. اگر کسی به جوان حزب‌اللهی که ریش دارد، با نظر تحقیر نگاه می‌کند و دورش می‌کند ، این را تحقیرش کنید..... از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار وزیر بهداشت و رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی ۱۳۶۹/۸/۱ با سلام و احترام و بدون مقدمه: به اطلاع میرساند متاسفانه در بین اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز کسانی هستند که حجاب دختران چادری را در جمع تحقیر و تمسخر و سخیف میکنند....؟ من که دانشجوی پسر هستم بارها ودر جلسات مختلف شاهد این وضعیت بوده ام و چیزی به احترام استاد نگفتم و پیش خودم گفتم شاید حراست و گزینش دانشگاه آزاد اهواز اطلاع داشته باشد و شاید خود دختران چادری شکایت به مراجع کرده باشند ولی در این ترم متوجه شدم دختران نجیب و عفیف و محجوب دانشگاه بدلیل عدم آشنایی با سیستم دانشگاه و عدم اطمینان از رسیدگی توسط مراجع مربوطه داخلی دانشگاه و یا احتمال برخورد استاد با آنها درصورت مطلع شدن از شکایت، لذا دست به اقدامی نزده و همچنان سکوت نموده اند و متاسفانه این وضعیت عدم شکایت، منجر به پررویی اساتید بی اعتقاد گردیده است و جسارت آنها بیشتر شده و در جلوی جمع ودر کلاسهای درس، حجاب این دختران محجوب را مایه تمسخر قرار میدهند ، که مایه تاسف بسیار است آنهم در دانشگاهی که اسم اسلامی برروی آن است. یکی از این اساتید با وقاحت کامل برتری چادر را زیر سؤال میبرد و با اراجیف خود، حجاب و چادر را و افراد مزین به آن را، تحقیر و مایه تمسخر بین دانشجویان مینماید و این حرکت و اظهارات واعتقادات ایشان مربوط به این ترم جاری تنها نمی‌باشد در ترمهای قبل هم این فرمایشات و اعتقادات و اراجیف سخیف و ضدارزشی را از ایشان بارها مشاهده نموده و سر زده است . انتظار داریم حسب وظیفه شرعی و سازمانی با این گونه افراد برخورد شود و صرف تذکر نباشد. باید اینکه با اینگونه اعتقادات ضد مبانی و اصول و حتمیات دین، برخورد جدی صورت گیرد و به اطلاع همه اساتید و دانشجویان بصورت علنی رسانده شود، تا هم درسی باشد برای معاندین و هم مایه قوت قلبی برای مومنین.... بعون الله تعالی سایه پرفیض ولی امر مسلمین جهان حضرت آیه الله العظمی امام خامنه ای مستدام باد. اللهم عجل لولیک الفرج

موافقت با تأسیس مرکز رشد گیاهان‌ دارویی در دانشگاه‌ آزاد شهرکرد

پاسداشت دهمین سالگرد خاکسپاری 5 شهید گمنام در دانشگاه آزاد شهرکرد

گردهمایی ائمه جماعت و مبلغان دانشگاه‌های چهارمحال و بختیاری

موافقت با تأسیس مرکز رشد گیاهان‌ دارویی در دانشگاه‌ آزاد شهرکرد

گردهمایی ائمه جماعت و مبلغان دانشگاه‌های چهارمحال و بختیاری

پاسداشت دهمین سالگرد خاکسپاری 5 شهید گمنام در دانشگاه آزاد شهرکرد

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه

 تصاویر صفحه اول روزنامه‌های یکشنبه 27 آبان

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های یکشنبه 27 آبان