221383
شنبه  28  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

چهارشنبه , 09 خرداد 1397 ساعت 11:14

جزئیات ارائه ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان

دبیر هیات امنا و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان جزئیات ارائه ترم تابستان در این دانشگاه را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اهواز، حجت الاسلام فرج الله براتی با بیان اینکه دوره تابستان دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان در سال جاری برگزار خواهد شد، گفت: زمان ثبت‌نام این ترم از 16 تا 21 تیرماه و زمان شروع کلاس‌ها از 23 تیر خواهد بود.

وی با بیان اینکه در واحدهای دانشگاهی ماهشهر و شوشتر به عنوان جنوب و شمال استان خوزستان ترم تابستانه ارائه می شود افزود: با توجه به اجباری بودن دروس ترم تابستانه برای رشته های آموزش معلمان در 5 واحد دانشگاهی بهبهان، امیدیه، ایذه، مسجد سلیمان و شادگان نیز دوره تابستان ارائه می شود.

دکتر براتی تاکید کرد: ترم تابستانه برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برگزار نمی شود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان درباره وضعیت ترم تابستان واحد دانشگاهی اهواز به عنوان مرکز استان گفت: در واحد اهواز فقط دروس کارآموزی و پروژه برای کلیه رشته های مقاطع کاردانی و کارشناسی اجرا می شود.

وی با تاکید به اینکه امکان میهمان شدن دانشجویان واحدهای مختلف استان خوزستان به 7 واحد منتخب ترم تابستانه وجود دارد گفت: دانشجویان می توانند از طریق گروه آموزشی رشته تحصیلی خود درخواست میهمان شدن را ارسال کنند.

براتی زمان ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان در واحدهای دانشگاهی استان خوزستان را 16 تا 21 تیرماه اعلام کرد و گفت: کلاسها از 23 تیرماه آغاز و تا اول شهریور ماه ادامه خواهند داشت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان تاکید کرد: دانشجویان دوره‌های کاردانی و کارشناسی می‌توانند حداکثر 8 واحد در ترم تابستان انتخاب و دانشجویانی که در آستانه فارغ‌التحصیلی هستند می‌توانند حداکثر تا 10 واحد در تابستان اخذ کنند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

راه‌اندازی خط بسته‌بندی گیاهان دارویی ارگانیک

پذیرش بیش از 2 هزار دانشجوی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری

آغاز هفتمین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد

آغاز هفتمین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد

راه‌اندازی خط بسته‌بندی گیاهان دارویی ارگانیک

پذیرش بیش از 2 هزار دانشجوی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه