712547
سه شنبه  01  آبان  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سه شنبه , 08 خرداد 1397 ساعت 16:35

سرپرست واحد اهواز مطرح کرد؛

ارائه برنامه‌های عملیاتی بسیج برای ارتقای کیفی دانشگاه

دبیر هیات امنا و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و واحد اهواز از بسیجیان برای ارائه برنامه‌های عملیاتی خود به منظور ارتقای کیفی دانشگاه دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اهواز، حجت الاسلام فرج الله براتی در نخستین نشست هم‌اندیشی اعضای شورای مرکزی بسیج حوزه‌های دانشجویی، استادان و کارکنان واحد اهواز، بسیج را مظهر تقوا و ایمان خواند و گفت: تاکنون بسیج با تکیه بر اخلاص، بصیرت و اقدام به موقع توانسته است کشور را از تنگناهای بسیاری نجات دهد.

وی با تاکید به اینکه امروز بسیج می تواند در جبهه های فرهنگی و اقتصادی سردمدار باشد افزود: امروز نقش بسیج در فعالیت های فرهنگی و علمی دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به گذشته پررنگ تر شده است و در این راستا بسیجیان دانشگاهی نیازمند تشکیل نشست های مشترک و همفکری برای تحقق آرمان های بزرگ انقلاب اسلامی هستند.

رئیس واحد اهواز با دعوت از بسیجیان حاضر در این نشست به ارائه برنامه های عملیاتی خود به منظور ارتقای کیفی دانشگاه گفت: اعضای بسیجی، می توانند چشم انداز، سیاست و برنامه های کاربردی را برای حل و رفع بسیاری از مسایل فرهنگی و علمی دانشگاه تهیه وبه عنوان سند فرهنگی و علمی در اختیار شوراهای واحد و فرهنگی قرار دهند.

دکتر براتی با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان، ماه تزکیه و خود سازی است، از بسیجیان خواست قرائت قرآن کریم و تاسی به زندگی عرفا و شهدا را در برنامه روزانه خود قرار دهند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز بصیرت، تجزیه و تحلیل صحیح وقایع و اتفاقات کشور را حائز اهمیت دانست و گفت: بسیج باید منّویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در زمینه دانشگاه ها را نصب العین قرار داده و آنها را عملیاتی کنند.

وی تاکید کرد: امروز در جنگ تمام عیار فرهنگی و اقتصادی هستیم همگی در سنگر یم، ولی این سنگر با سنگر دوران دفاع مقدس از نظر شکلی فرق دارد ولی از نظر محتوا و هدف، یکی است.

در ادامه این نشست، اعضای شورای مرکزی حوزه های بسیج دانشجویی، اساتید و کارکنان به بیان نظر و پیشنهاد خود درباره برنامه های فرهنگی و علمی دانشگاه پرداختند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

معرفی برگزیدگان مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی + اسامی

راه‌اندازی خط بسته‌بندی گیاهان دارویی ارگانیک

آغاز هفتمین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد

تشویق دانشجویان با حجاب برتر و پوشش اسلامی

تشویق دانشجویان با حجاب برتر و پوشش اسلامی

معرفی برگزیدگان مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی + اسامی

راه‌اندازی خط بسته‌بندی گیاهان دارویی ارگانیک

آغاز هفتمین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه