چهارشنبه  29  خرداد  1398
دوشنبه , 17 دی 1397 ساعت 19:10

فرماندار قدس:

هیچ عذر و بهانه‌ای در خدمت به مردم پذیرفته نیست

فرماندار شهرستان قدس گفت: در نظام جمهوری اسلامی، اهمال‌کاری و بی‌انگیزه‌بودن در صندلی‌های خدمت، معنا ندارد و هیج عذر و بهانه‌ای پذیرفته نیست.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از روابط عمومی فرمانداری قدس، علی‌اصغر ناصربخت در جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر اظهار کرد: در نظام جمهوری اسلامی، اهمال‌کاری و بی‌انگیزه‌بودن در صندلی‌های خدمت، معنا ندارد و هیچ عذر و بهانه‌ای پذیرفته نیست و از هر فرصتی باید برای خدمت به مردم بهره جست.

وی افزود: اکنون که در آستانه جشن ۴۰ سالگی انقلاب هستیم و مردم نیز خدمات و دستاوردهای این ۴۰ سال را رصد می‌کنند و خود به قضاوت می‌پردازند و در این بین، خدمات باید درخور شأن مردم انقلابی باشد.

فرماندار قدس اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب قائل به دستاوردهای ۴۰ سالگی انقلاب نیستند و چشم‌انداز ایشان به برنامه‌های بلندمدت انقلاب اشاره دارد و تأکید کردند که خود را آماده خدمتگزاری در آینده‌ای درخشان کنیم و آهنگ خدمت و امید را در سراسر میهن اسلامی بنوازیم.

ناصربخت از بروز مشکلات مدیریتی در بخش‌های مختلف ابراز تأسف کرد و گفت: در شأن این نظام و انقلاب نیست که در راستای خدمت به مردم کم‌کاری و نقطه ضعف نشان دهیم و نارضایتی مردم را به وجود آوریم.

انتهای پیام/4062/ن

http://ana.ir/i/350506
مسجد دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر دهه فجر 97 به بهره‌برداری می‌رسد

مسجد دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر دهه فجر 97 به بهره‌برداری می‌رسد

تعداد اخبار امروز گروه : 1 خبر