308371
يكشنبه  25  آذر  1397
چهارشنبه , 23 خرداد 1397 ساعت 14:27

دقایقی پیش صورت گرفت؛

واگذاری رسمی مجتمع سوهانک به دانشگاه آزاد اسلامی/ بازدید دکتر فرهاد رهبر از مجتمع جدید واحد تهران مرکزی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بعد از ظهر امروز از مجتمع سوهانک دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی بازدید و نام جدید آن را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر فرهاد رهبر پس از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد این مجتمع از محل جدید دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی در سوهانک بازدید و از مجتمع ولایت و مجموعه فرهنگی ورزشی امام علی (ع) هم دیدن کرد.

پس از این بازدید و تحویل رسمی این مجتمع به دانشگاه آزاد اسلامی، نام این مجتمع به «مجتمع دانشگاهی امام خمینی (ره) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی» تغییر کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران حاضر شد و در پاسخ به سوال آنان توضیحاتی را درباره مجتمع سوهانک و انتقال واحد تهران مرکزی به این مجتمع ارائه کرد.

به گزارش آنا، این مجتمع که دو ماه پیش از کمیته امداد امام خمینی (ره) خریداری شد، مراحل تحویل و تحول آن به پایان رسیده و امروز به طور رسمی به دانشگاه آزاد اسلامی واگذار شد.

6 دانشکده واحد تهران مرکزی که شامل 12 ساختمان در شهر تهران است به این مجتمع منتقل و از مهر سال جاری فعالیت آموزشی و پژوهشی آن آغاز خواهد شد.

دکتر محمدصادق ضیائی مشاور و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علیرضا منادی معاون امور حقوقی و مجلس دانشگاه آزاد اسلامی، علیرضا منظری توکلی معاون دانشگاه و رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مدیران و معاونان سازمان مرکزی و واحد تهران مرکزی فرهاد رهبر را در این بازدید همراهی کردند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه