156142
پنجشنبه  26  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

پنجشنبه , 17 خرداد 1397 ساعت 12:44

در بیانیه‌‌ها و پیام‌های جداگانه صورت گرفت؛

فراخوان دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور متفاوت مردم در راهپیمایی روز قدس

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در بیانیه‌‌ها و پیام‌های جداگانه علاوه بر محکوم‌کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی از آحاد مردم کشور بویژه جامعه دانشگاهی برای حضور حماسی و متفاوت در راهپیمایی امسال روز جهانی قدس دعوت کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی دعوت کرد در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافته و صدای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.

در بخشی از پیام دکتر فرهاد رهبر آمده است: امروز در شرایط حساس منطقه خاورمیانه که برخی ملت‌های منطقه گرفتار توطئه رژیم صهیونیستی، بازیگران فرامنطقه‌ای و اختلافات داخلی شده‌اند، فرصت دست‌درازی بیشتر به حقوق ملت فلسطین و افزایش جنایت‌ها در سرزمین‌های اشغالی توسط اشغالگران بیشتر شده و ضرورت دارد مجامع بین‌المللی به ویژه مسلمانان با وحدت کلمه در روز قدس حمایت خود را از ملت ستمدیده فلسطین اعلام کنند و قدم های موثری در جهت انزوای رژیم جعلی صهیونیستی بردارند.

لذا انتظار می‌رود نخبگان و دانشگاهیان جهان اسلام و تمامی آزادی‌خواهان و صلح‌طلبان حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کنند تا دستان خونین دولت‌های مرتجع، رژیم جعلی صهیونیستی و حامیانشان پنهان نماند و بار دیگر جهانیان دریابند که مسلمانان مدافعان آزادی، برابری و کرامت انسانی و رفع ظلم و تبعیض از سراسر جهان هستند. بی تردید دانشگاهیان می‌توانند در مجامع بین‌المللی نسبت به این بی‌عدالتی و ظلم تحمیلی به ملت فلسطین اقدامات علمی و حقوقی داشته باشند.

در پایان از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه جهان اسلام دعوت می‌کنم همچون سالیان گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور پیدا کنند و صدای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در بیانیه‌ای علاوه بر محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی از آحاد مردم کشور بویژه دانشگاهیان برای حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

در این بیانیه آمده است: دگر بار همزمان با ماه پرخیر و برکت رمضان، ندای حق طلبانه و مظلومانه مردم زجرکشیده فلسطین رساتر از گذشته به گوش می رسد. فریاد استغاثه و کمک از مسلمانان جهان.

هر سال در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، کشور عزیزمان ایران اسلامی و کشورهای مسلمان، روز جهانی قدس را باشکوه عظیمی برگزار می کنند، ولی امسال جنایات ددمنشانه رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی بر علیه مردم مظلوم و روزه دار غزه از یک سو و اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم کودک‌کش صهیونیستی از سوی دیگر موجب شده است که روز قدس حساس تر از گذشته شود.

حضور آگاهانه و عظیم شما ملت بزرگ در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر پوزه مستکبران و خناسان دوران را به زمین خواهد زد و ملت های جهان را در خلق چنین حماسه ای مبهوت خواهد کرد.

مشارکت حداکثری و با بصیرت شما ملت شریف دژی محکم و سنگر عظیمی را در برابر هجمه های سیاسی، تبلیغاتی و نظامی دشمنان و بدخواهان قدس شریف ایجاد می کند.

روز جمعه استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز نیز همدوش و همراه با شما ملت عزیز در راهپیمایی روز قدس حضوری پرشور و باصلابت خواهند داشت.

معاونت فرهنگی دانشجویی و بسیج استادان دانشگاه آزاد اسلامی کازرون هم در بیانیه ای حمایت خود را از گرامیداشت روز قدس و حقوق مردم مظلوم فلسطین اعلام و مردم و دانشگاهیان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: راهبرد امروز امت اسلام در مورد مساله فلسطین، شناخت دشمن و مقابله با نقشه ها و شیوه های او، مجاهدت برای بی اثر کردن ضربه ها و دشمنی های دشم، اتحاد و برابری در زیر لوای توحید، شناخت صحیح اسلام ناب و تبلیغ آن و پشتیبانی جدی و همه جانبه از فلسطین است.

ما استادان و کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کازرون با لبیک به ندای ملکوتی امام راحل و حمایت کامل از مردم فلسطین و نیروهای مقاومت علیه اسرائیل و بیعت مجدد با رهبر آزاده و شجاع و دوراندیش و انقلابی ایران یعنی حضرت امام خامنه ای زید عزه العالی، اعلام می کنیم که تنها راه حل فلسطین، بازگشت فلسطینی ها به سرزمین های خود و اخراج صهیونیستها از آنجاست و این مهم جز با مقاومت امکان پذیر نیست.

از همه دانشگاهیان و آحاد ملت دعوت می کنیم تا همگام با سایر مسلمانان جهان در آزمون سترگ و آوردگاه بزرگ روز جهانی قدس شرکت کنند.

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان روز قدس را ارمغان رهبر کبیر انقلاب اسلامی برای آزادی‌خواهان جهان در تمام اعصار دانست.

امید طیاری با دعوت از مردم شریف استان کرمان برای حضور در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس، این روز را فرصتی برای تبیین خوی استکباری اسرائیل و آمریکا دانست و اظهار کرد: «آمریکا به عنوان حامی بزرگ اسرائیل در جهان مطرح شده است و این رژیم جعلی با حمایت آمریکا و چند کشور استعمارگر دیگر به اشغالگری و کشتار مردم مظلوم فلسطین می‌پردازد و طنز تاریخی آن است که این کشورها بزرگترین حامیان حقوق بشر نیز هستند.»

عضو شورای فرهنگی واحد کرمان با توجه به حضور مردم شریف کرمان در صحنه‌های گوناگون انقلاب اسلامی گفت: «مردم همیشه در صحنه کرمان، بویژه دانشگاهیان با حضور پرشور خود در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان علاوه بر نمایش اتحاد و همبستگی خود با تمام مسلمانان جهان با اهداف و آرمان‌های بنیانگذار کبیر و رهبر فررانه انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق خواهند کرد.»

به گزارش آنا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان نیز در بیانیه ای خطاب به دانشجویان، اساتید و دانشگاهیان این شهرستان گفت: روز قدس امسال به دلیل تلاش قدرت های جهانی برای تثبیت قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم جعلی و منحوس صهیونیستی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شرکت باشکوه در این راهپیمایی نقطه عطفی در تاریخ مقاومت مردم مظلوم فلسطین به شمار می رود.

دکتر حسن داوری تصریح کرد که رژیم کودک کش اسرائیل با تکیه بر حمایت آمریکا لکه ننگین تاریخ معاصر است و وظیفه همه ماست با شرکت در این راهپیمایی صدای رسایی برای ملت مظلوم فلسطین باشیم.

در ادامه این بیانیه آمده است: تحقق وعده الهی بر سرنگونی ظالمان و افراشته شدن حکومت صالحان و مستضعفین که در تمام کتاب های آسمانی به آن وعده داده شده حتمی است و هر گونه حرکتی در محکومیت این رژیم ضد بشری کمک به تحقق این وعده الهی است. این روز نماد استکبارستیزی و مبارزه با ظلم و ستم است و شرکت در راهپیمایی روز قدس وظیفه دینی و انسانی همه ماست.

به گزارش خبرنگار آنا، در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، قدس را معیار آزادمنشی و پایمردی دانست و در پیامی از عموم ملت سربلند ایران اسلامی، به‌ویژه دانشگاهیان برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

در بخشی از پیام دکتر حمدالله منظری توکلی آمده است: روز قدس، هنگامه فریاد امت اسلامی در مقابل استکبار جهانی است. مسجد الاقصی اولین قبله مسلمانان و محل عروج پیامبر عزیز اسلام، مدت مدیدی است که توسط ستمگران اشغال شده تا به بهانه‌های پوچ و بی اساس خون فلسطینیان بریزند و خون بر جگر مسلمین کنند. در این میان برخی چون بعضی از همسایگان، با مصلحت اندیشی و کم‌خردی سکوت اختیار می‌کنند و برخی به تاسی از امام حسین (ع)، همزبان با امت آزاده، دعوت پیر جماران، امام خمینی (ر‌ه)، را لبیک گفته و برائت از مشرکین و حمایت از مظلومین را به پیروی از امام خامنه‌ای مدظله العالی در هر زمان امری بایسته می‌دانند، از همین رو است که امروز قدس معیار آزادمنشی و پایمردی است.

اینجانب از ملت مسلمان ایران، به‌ویژه جامعه دانشگاهی دعوت می‌کنم تا با حضور پرشور خود، با در یاد داشتن فرمایش های گهر بار ولی امر مسلمین جهان، در راهپیمایی روز قدس، حمایت از مردم مظلوم فلسطین را فریاد زده و بار دیگر همبستگی خود را به رخ دولت‌های استکباری جهان بکشند.

دکتر حسن شهرکی پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن به مناسبت روز جهانی قدس در بخشی از بیانیه خود آورده است: جمعه آخر ماه مبارک رمضان، جمعه مقاومت و مبارزه با غده سرطانی جامعه بشریت، اسراییل غاصب است. در این روز مردم روزه دار ایران که قریب یک ماه در ماه مبارک به خودسازی معنوی پرداخته اند با وحدت و یکپارچگی بی نظیری هماهنگ با دیگر مسلمانان روزه دار جهان، در خط مقدم مبارزه با مستکبران و زورگویان دنیا راهپیمایی می کنند. این روز مقاومت و مبارزه ،میراث گرانبهای خمینی کبیر بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران است که آمیزه ای از آموزه های مقاومت، ایثار، مبارزه و استکبار ستیزی است که به کانون امید برای همه ملت های مظلوم تبدیل شد.

آنچه این روزها در فلسطین در حال رخ دادن است در یک دهه گذشته بی نظیر است. واقعیت این است که اکنون یک انتفاضه به تمام معنا در فلسطین جریان دارد، آنچه انتفاضه سوم را از دو انتفاضه قبلی متمایز می سازد خودجوش بودن و عدم وابستگی تشکیلاتی است. انتفاضه سوم توانسته یک بسیج مردمی گسترده را شکل بدهد بدون این که بخواهد بر یک تشکیلات جهادی و یا سیاسی خاص تکیه کند. در این انتفاضه فقط اعضای گروه های مقاومت فلسطین حضور ندارند بلکه تمامی آحاد ملت فلسطین مشارکت دارند.

شهرکی پور با گرامیداشت روز جهانی قدس ،از مردم شریف بخش رودهن ، استادان،مدیران ،کارکنان ودانشجویان دانشگاه آزاداسلامی واحد رودهن، بویژه جامعه دانشگاهی ایران دعوت نمود که با حضور حداکثری خود در روز جهانی قدس در کنار آحاد ملت ایران، با آرمان های راستین شهدا و امام شهدا درمبارزه با استکبارجهانی بیعت مجدد کنند و از مردم مظلوم فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف حمایت کنند.

دکتر علیرضا زمانی نوری معاون دانشجویی و فرهنگی واحد رودهن هم علاوه بر دعوت از اساتید، کارکنان و دانشجویان در راهپیمائی روز جهانی قدس گفت: حوادثی که امروز در دنیای اسلام روی می‌دهد، ضرورت انسجام عملی جهت مقابله با سرمنشاء اصلی فساد و تباهی در دنیای اسلام را آشکار می‌کند و جهان اسلام در این روز به عمق اندیشه ناب صهیونیسم ستیزی خمینی کبیر(ره) بیشتر پی می‌برد. روز قدس روزی است که باید پرچم آزادی خواهی در سراسر دنیا برافراشته شود و همه دولتهای زور گو بدانند که مردم ما با تمام توان ،حامی مستضعفان و محرومان دنیا هستند.

به گزارش خبرنگار آنا، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی همدان نیز به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کردند. در بخشی از این بیانیه آمده است: روز جهانی قدس، روز نمایش قدرت آزادگان جهان علیه استکبار و استبداد جهانی و روز تجلی فریاد مظلومیت مردم فلسطین در مقابل ددمنشی‌ها و تجاوزگری‌های وحشیانه خفاشان خون‌آشام صهیونیست و رژیم اشغالگر قدس با جانب‌داری امریکای قابیل صفت است.

دیری است که استکبار بر طبل ایران هراسی و اسلام هراسی می‌کوبد و اکنون‌ که با تدابیر حکمت‌آمیز و تعاملات سازنده جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی، نقشه جهان خواران نقش بر آب‌ شده است، دست صهیونیزم از آستین توحش نهروانیان داعش و بو کو حرام درآمده است تا در هیاهوی غائله‌های داخلی مسلمانان، مسئله فلسطین فراموش شود و قصابان غزه با خون قمار کنند.

قلدرمآبان دنیا و صهیونیست بدانند که آزادگان جهان با وعدهٔ آسمانی “واعتصموا به حبل الله جمیعاً ولا تفرقوا” و اعتقاد به “ونرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم الائمه و نجعلهم الوارثین”، قدرتمندانه‌تر از هرسال، در مقابل زورگویان و مستکبران جهان می‌ایستند و پیروان دین رحمت و مهربانی با همبستگی و بیداری، طومار طاغوتیان زمان را درهم خواهند پیچید و بر تمامی مشکلات جهان اسلام فائق خواهند آمد و بر اشغال گری در قدس، قبله اول مسلمانان، پایان خواهند داد.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی همدان افزون بر اعلام همبستگی با مردم مسلمان فلسطین و انزجار از جنایات رژیم منفور صهیونیستی که با حمایت همه‌جانبه آمریکای جهان خوار صورت می‌گیرد، از تمامی مردم آگاه و آزاده ایران می‌خواهند تا با حضور میلیونی و غرورآفرین خود در صفوف فشرده راهپیمایی روز قدس امسال که قرین پیروزی‌های افتخارآفرین برای جهان اسلام در عراق سوریه و …. است، تسکین‌بخش آلام فلسطینی‌ها و قوت قلب مبارزان دلاور آن دیارشوند و بار دیگر با آرمان‌های بنیانگذار عظیم الشان انقلاب و خلف برحق وی تجدیدعهد و پیمان کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر از همه مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی و به ویژه مردم شریف شوشتر و اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دعوت می کند با حضور پرشور و ارزشمند خود، همچون سالیان گذشته، در راهپیمایی روز جهانی قدس، صدای مظلومیت مردم بی دفاع سرزمین های اشغالی فلسطین را زنده نگه دارند.

روز قدس، روز تجلی صلابت و عظمت جهان اسلام، روز نماد آزادیخواهی و روز حمایت از مظلومان در برابر ستمگران و متجاوزان است، مردم مسلمان و عدالتخواه جهان در این روز یک صدا ندای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش مستکبران و غاصبان جهان رسانده و علیه کفر، استکبار، صهیونیزم و امپریالیسم مستکبر و جنایتکار فریاد سر خواهند داد.

خانواده دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر به عنوان قشر تحصیلکرده و فرهیخته جامعه با سلاح قلم، اندیشه و دانش، همراه و همگام با ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی ضمن بیعت مجدد با آرمان های مقدس امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و پیروی از منویات حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی، بار دیگر به حق بودن و مظلومیت مردم فلسطین را نه تنها با فریاد بلکه با حضور خود نیز در منصه ظهور خواهند گذاشت.

دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی هم به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد. در بخشی از بیانیه آمده است: جهان اسلام بار دیگر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان (روز قدس)که با ابتکار خلاقانه و هوشمندانه حضرت امام خمینی (ره) برای حل مسئله فلسطین و زنده نگه داشتن عشق به مسجدالاقصی است، در روز جمعه 18خردادماه 97 حضوری حماسی و مشارکتی فعال و فراگیر خواهند داشت.

امروز بیش ازهر زمانی صدای مظلومیت مسجدالاقصی از گلوی مسلمانان مظلوم فلسطین به گوش می‌رسد. متاسفانه ضعف و کوتاهی دولت‌های مسلمان به ویژه سرسپردگی برخی دولت های منطقه باعث شده تا علیرغم وجود بسیاری از منابع معنوی و مالی نتوانند ریشه این جرثومه فساد را بخشکانند. بدیهی است این امر محقق نمی شود مگر اینکه تمام دولت های اسلامی با عزم راسخ انتفاضه مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین را یاری و آنها را مساعدت همه جانبه نمایند.

جامعه دانشگاهی ایران، خصوصا مدیران، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی استان مرکزی به عنوان طلیعه داران قشر آگاه، استعمار ستیز و عدالتخواه، همگام با سایر اقشار مردم در استان مرکزی در راهپیمایی بزرگ و با شکوه روز قدس شرکت نموده و ضمن ابراز خشم و نفرت خود از جنایات اخیر رژیم صهیونیستی درکشتار زنان و کودکان غزه با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل غاصب از مبارزات حق طلبانه مردم مظلوم فلسطین حمایت خواهند کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قشم به خبرنگار آنا گفت: روز قدس فریاد مظلومیت و دادخواهی تمام مسلمانان جهان از جور، ستم و بیداد رژیم ضدبشری صهیونیست است که منشاء قتل عام‌، آوارگی‌ها و جنایات علیه بشریت و آوارگی میلیون‌ها فلسطینی و شکنجه‌های غیرانسانی هزاران انسان مظلوم را سبب شده است.

دکتر سراج الدین محبی اظهار کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری مسلمانان نیازمند حفظ وحدت و یکپارچگی در برابر رژیم ضدبشری اسرائیل هستند و لازم است با بصیرت و اندیشه اسلامی از توطئه‌ها و اختلاف افکنی صهیونیست‌ها در راه مبارزه با اشغالگران قدس شریف و احقاق حقوق ملت مظلوم فلسطین پرهیز کنند.

محبی افزود: ملت شریف ایران افتخار پیشگامی در دفاع از فلسطین مظلوم را که یادمان‌ها و میراث به جا مانده از حضرت امام خمینی (ره) است دارند و در روز قدس امسال نیز همپای تمامی مسلمانان جهان در دفاع از این ارزش به پا خواهند خواست و بار دیگر حقانیت آرمان فلسطین را فریاد خواهند زد.

تشکل های دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در بیانیه ای اعلام کردند: روز جهانی قدس ابتکار هوشمندانه پیشوای فقید انقلاب اسلامی، از یک سو نماد باور صادقانه نظام اسلامی به آموزه‌های دینی و از دیگر سو نماد حمایت از آزادی و انسان ستمدیده است؛ ابتکاری که آرمانهای دینی، انسانی، سیاسی و تاریخی امت اسلام را با قداست «شهرالله» پیوند داد و زمینه‌ساز بازیابی هویت اسلامی شد. امام خمینی (ره) با نامیدن روز قدس به عنوان روز اسلام و روز رسول اکرم (ص)، قبله اول مسلمانان را از مرز جغرافیا، سیاست و ملیت فراتر برد، معنای معنوی و اعتقادی به ‌آن بخشید و آن را به سرمنشأ جریانی جهانی بدل کرد؛ چنانکه امروز، حمایت از آرمان فلسطین به شاخص و شعار نظام ما تبدیل شده است.

رژیم صهیونیستی که سالهاست تلاش بی وقفه ای را برای خارج کردن مساله فلسطین از اولویت جهان اسلام در پیش گرفته، امروزه با سوار شدن بر موج اختلافات میان برخی کشورهای جهان اسلام و درگیری بخشی دیگر از کشورها در مقابله با تروریسم تکفیری، فرصت مغتنمی برای تسریع اقدامات خود در داخل سرزمین های اشغالی و خارج آن بدست آورده است. در این شرایط فوق العاده حساس تاریخی و تحولات اخیر جهان اسلام که رژیم صهیونیستی در سایه تبلیغات منحرف‌کننده رسانه‌های مزدور غرب و حمایت بی چون و چرای شیطان بزرگ ضمن تغییر پایتخت سرزمین های اشغالی از تل آویو به قدس شریف، با ادامه شهرک‌سازی در اراضی اشغالی، فشار مستمر و سخت‌گیری بر زندانیان مظلوم و بی دفاع فلسطینی، اهداف ظالمانه خود را به پیش می برد و به آتش حوادث منطقه دامن می‌زند، وحدت و همبستگی جزء به جزء امت اسلام در قبال توطئه‌های آمریکا و صهیونیست‌ها و همچنین مقابله شدید و محکومیت شدید با عادی‌سازی روابط رژیم‌های مرتجع عربی،‌ به ویژه رژیم خودکامه آل‌سعود با رژیم منحوس اسرائیل ضرورتی بس مهم، حیاتی و اجتناب‌ناپذیر است.

در پایان ضمن محکومیت شدید اقدام حماقت‌آمیز امریکا در انتقال سفارت خود از تل‌آویو به بیت‌المقدس و نیز تقبیح جنابت همزمان صهیونیست‌ها در به شهادت رساندن و زخمی کردن بیش از 2000 تن از فلسطینی‌های نوار غزه در روز نکبت و هفتادمین سال اشغال فلسطین اعلام می داریم که همراه با تمام آزادیخواهان جهان، خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر نیز همچون تمامی سالهای گذشته جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و یک بار دیگر ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام‌خمینی (ره)، شهدا عظیم شأن انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (دام عزه) ، روز جمعه همراه و همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی و تمامی مسلمانان و ظلم‌ستیزان جهان در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت کرده و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار دعوت می‌نماید در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده و لرزه بر اندام پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی و متحدانش بیندازند. باشد که این همراهی موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی در این روزهای سخت و خونین باشد.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

برگزاری کارگاه ارجاع‌دهی مقالات و پایان‌نامه‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس

شمارش معکوس دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس منصوب شد

استارت‌آپ‌‌ها؛ بذر ایده‌های نو و کارآفرین

تجلیل از تیم منتخب دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق در لیگ ستارگان بورس

ثبت نام بیش از 300 دانش‌آموز در مدارس سما پردیس

فعالیت‌های بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس

عرفان‌های کاذب تهدیدی برای دانشجویان/ ورود به شبکه‌های اجتماعی با هوشیاری

اجرای تعزیه در مراسم سوگواره عاشورائیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند

استارت‌آپ‌‌ها؛ بذر ایده‌های نو و کارآفرین

شمارش معکوس دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی

هدف برگزاری استارت‌آپ ویکند ارتباط ایده‌پردازان و مدیران است

برگزاری سمینار دانشجو و موفقیت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند

اجرای تعزیه در مراسم سوگواره عاشورائیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند

عرفان‌های کاذب تهدیدی برای دانشجویان/ ورود به شبکه‌های اجتماعی با هوشیاری

امکان استفاده دانشجویان رودهن از مخزن 150 هزار کتاب

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس منصوب شد

فعالیت‌های بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس

ثبت نام بیش از 300 دانش‌آموز در مدارس سما پردیس

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه