87808
يكشنبه  25  آذر  1397
سه شنبه , 22 اسفند 1396 ساعت 15:40

قدردانی از خدمات یکساله استادان و کارکنان واحد علوم و تحقیقات

مراسم قدردانی از خدمات یکساله استادان و کارکنان واحد علوم و تحقیقات با حضور اعضای هیات رئیسه این واحد دانشگاهی و جمعی از دانشگاهیان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری آنا، دکتر سید یعقوب زراعت‌کیش مدیرکل حوزه ریاست واحد علوم و تحقیقات در این مراسم با اشاره به موفقیت‌های واحد علوم و تحقیقات در سال ۱۳۹۶، گفت: بدون شک کسب موفقیت‌های واحد علوم و تحقیقات نظیر رتبه ۵ دانشگاه‌های کشور بر اساس رتبه‌بندی آینده‌پژوهی علم، آن هم با وجود رقابت شدید بین موسسات آموزشی و دانشگاه‌‎های کشور، ثمره تلاش همه اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان این واحد است.

دکتر کرم‌اله دانشفرد معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد علوم و تحقیقات نیز در این مراسم، «سرمایه انسانی» را بهترین واژه قابل استخدام برای دست‌اندرکاران یک سازمان دانست و یادآور شد: والاترین، معتبرترین و گرانقدرترین دارایی یک سازمان، سرمایه آن است.

دکتر منصور بیات معاون توسعه مدیریت و منابع واحد علوم و تحقیقات نیز در این همایش با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اصلی مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی و به تبع آن واحد علوم و تحقیقات، جلب رضایت و قدردانی از زحمات کارکنان است، گفت: نگاه عادلانه به تمامی پرسنل، افزایش سهم وام‌ها، به روز کردن احکام، اعمال مدارک تحصیلی، برقراری دوباره خرید مرخصی و.... فقط گوشه‌ای از فعالیت‌های این معاونت برای پاسداشت زحمات همکاران است.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه